PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=351528}
7,2 9 244
oceny
7,2 10 1 9244
6,3 18
ocen krytyków
Reprise. Od początku raz jeszcze...
powrót do forum filmu Reprise. Od początku raz jeszcze...

Myslałam że umrę z nudów jak ogladałam ten film. Porażka

ocenił(a) film na 10
Czarna55

Jeśli ktoś używa pod koniec słowa "porażka" to już wiadomo na jakim poziomie stoi.

ocenił(a) film na 10
Kejzi

Nie krzywdź chociaż filmu swoją oceną, jeżeli go nie rozumiesz ;]

ocenił(a) film na 4
Wojt4s

Szczerze! Mi się nie podobał! Walczyłem z zamykającymi się powiekami. I nie będę wymieniał i analizował bo nie dlatego dopisałem się tutaj.
Bardziej mi chodzi o "filmową inkwizycje".
Wystarczy, że napisze coś źle o filmie pod którym ktoś wcześniej postawił 8 albo 10 gwiazdek i skazany żeś na wirtualny stos.
Kto Wam dał monopol na nazywanie czegoś arcydziełem. Jak na razie nie siedzisz jury w Cannes. A nawet jak byś siedział. Przepraszam najmocniej ale nie przejął, nie podniecił mnie ten film! I mam do tego prawo. Czyż nie?

Żeby nie było. Z drugiej strony brzydzą mnie posty pod filmem w stylu: "G*no jakich mało! Nie oglądaj!". Tak się nie robi! Jak nie masz ciekawego i przekonującego argumentu, nie pisz. Nie pyszcz! Idź pograj z kumplami w piłkę i tam się wyżyj! Przejdzie Ci i zapomnisz o pozbawionym argumentów pluciu żółcią.

Dziewczyny i chłopaki! Nawet horror klasy "B" może być fantastycznym filmem. W swojej kategorii, oczywiście!
Pamiętajmy o tym jeśli chcemy by ten serwis był tym do czego został stworzony.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Czarna55

dla mnie skandynawskie kino to coś więcej niż te trywialne i gęste słowa jak nuda czy porażka. hmm.. jak leciało to słynne zdanie a! że, każdy ma swoje gusta

Czarna55

A co jest złego w słowie "porażka"? Po prostu mi sie to badziewie nie podobalo i tyle.Zmarnowalam poltora godziny bo za ten czas moglam ogladnac jakis normalny film. A jesli chodzi o ocene to maksymalnie 2/10.

ocenił(a) film na 8
Czarna55

No to grube halo musisz mieć na co dzień w bani kobieto. Półtora godziny? Półtora to może być kilo, albo metra. Nie zabieraj się za dramaty na przyszłość.

ocenił(a) film na 2
Czarna55

niestety badziew. snuja sie i pieprza. wot dieło!

ocenił(a) film na 7
schiz

Tak by może w filmie erotycznym było ;) Łatwo wydaje się osądy bez pokrycia. A czasem nie słowa są najistotniejsze w filmie, lecz to, co między nimi tkwi. Proponuję patrzeć na tę produkcję nie tylko przez pryzmat poglądów bohaterów, bo to podstawowy błąd interpretacyjny. Jednak rozumiem, że może się nie podobać - kino skandynawskie zdecydowanie nie jest dla wszystkich. Tylko może lepiej powstrzymać się wtedy od ośmieszających epitetów (szczególnie, że nie jestem pewna, kogo ośmieszają bardziej - film czy osobę, z ust której wyfrunęły).

ocenił(a) film na 2
kalayit

sa ludzie co szukaja głebi w belkotliwych dialogach..........i ją znajdują. inni nie. i nie ma co się wywyzszac ze ci drudzy głupi a ja madra....chle chle. naucz sie tolerancji kobieto

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones