PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9136}

Requiem dla snu

Requiem for a Dream
7,8 678 878
ocen
7,8 10 1 678878
7,4 39
ocen krytyków
Requiem dla snu
powrót do forum filmu Requiem dla snu

Jakieś 3 lata temu był w 10 tce najlepszych, teraz 130 miejsce i nadal w dół...Przykro bo film genialny i daje wiele do myślenia

luck88

film poezja i ta muzyka ...

ocenił(a) film na 10
luck88

Co raz więcej gównażerii ogląda i stąd ocena idzie w dół.

ocenił(a) film na 10
luck88

Teraz też zauważyłem ten spadek. A pamiętam, że jeszcze dopiero niedawno film utrzymywał się na 80 miejscu. W ogóle z tym rankingiem to jakaś porażka - nagle zaczęli wliczać do niego filmy o niskiej liczbie głosów. I to samo jest z rankingiem gier, przez co niegdyś świetne filmy i gry utrzymywały się w top 100, teraz gwałtownie spadły poza.

ocenił(a) film na 10
Matekes15

zdecydowanie film powinien być wyżej w rankingu, chociażby dzięki genialnej muzyce.

ocenił(a) film na 10
kubamackiewicz

Zgadzam się

ocenił(a) film na 10
kubamackiewicz

Co do muzyki to właśnie po tym filmie zauważyłem, że ,,requiem for a dream'' Motzarta stało się bardziej rozpoznawalne wśród ludzi. Zaczęli to wszędzie grać. Często Polsat korzysta z tego utworu - wręcz nagminnie.

ocenił(a) film na 10
Matekes15

Zrobili bubel z rankingami seriali tez sie to liczy, dana produkcja ma 200 głosów i w 1 dziesiątce jest...;/

ocenił(a) film na 10
luck88

Zdecydowanie za nisko w rankingu... Ale nie tylko ten film.

ocenił(a) film na 10
Poolskaa

Jakie inne masz na myśli co tak drastycznie spadły? Najbardziej z tego co zauważyłem to
1.ben hur z około 50 pozycji jak zakładałem filmweba do nikąd bo nawet nie ma miejsca.Czyżby powodem była zbyt mała ilość głosów?!
2.obywatel kane z około 40 miejsca jak zakładałem fw do aktualnie 250 miejsca.
3. Avatar co śmieszne jak wróciłem z premiery wszedłem, żeby ocenić film, a on był na 5 pozycji, obecnie jest na 445 :] Powód jest prosty. Ja na seansie widziałem obraz 3d,a dźwięk był w najlepszej jakości. Z racji, że o filmie było głośno wszyscy ściągali film z lektorem Ivona, a jakość to nagrywana z kina wersja CAM i do tego w słabej rozdzielczości rmvb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones