PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9136}

Requiem dla snu

Requiem for a Dream
7,8 678 878
ocen
7,8 10 1 678878
7,4 39
ocen krytyków
Requiem dla snu
powrót do forum filmu Requiem dla snu

co oni walą????

ocenił(a) film na 10

Witam, wytlumaczcie mi co oni walą, bo widze korek, wacik, napelniajaca sie strzykawke i po tym powiekszone źrenice, a wiem ze po helenie (heroinie) i innych opiatach są zwężone... Matka wali speeda w tabsach, to skumalam... Ale co bierze Marion i Harry, noodują jak po helupie, mają skręty (glody narkotyczne jakby kto nie byl w temacie) a te powiekszone źrenice wybijaja mnie z rytmu wiec wychodziło by na to że koks.... i ten bialy proch, u nas jest brązowy jesli chodzi o helene... moze w ameryce maja bialy nie wiem nie probowalam amerykanskiej ;) czyzby aronofsky nie wiedzial ze po opio się zwęża, i jeszcze jedno uchwycilam, harry ma zakazenie na prawej ręce, a potem odcięta ma lewa...

psychonatka89

To nie tabsy ze speedem, a psychotropy.
Reszta bohaterów bierze heroinę i najprawdopodobniej kokainę, bo jest pokazane wciąganie, choć podczas filmu nie ma nic mówione o kokainie i nie zachowują się tak.
Heroina o brązowym kolorze to brown sugar, odmiana hery, tańsza i popularniejsza w Polsce, a czysta oryginalna jest biała i droższa. Taką mieli na filmie, w Polsce raczej o białą ciężko.
Źrenice czasem się zwężały, czasem rosły. Nie przyjrzałem się przy czym jakie efekty.
A z tą ręką coś ci się pomyliło.

ocenił(a) film na 6
psychonatka89

tez się zastanawiałam, nic tu siebie nie pasuje xd czasem tańczą i się śmieją jak po paleniu, czasem wyglądało to na helupe, ale źrenice nie pasowały. a i zachowanie do koksu też nie. chyba jakieś autorskie ćpanie Aronofskiego

psychonatka89

widać że jesteś ćpunka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones