PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=289650}
6,3 1 858
ocen
6,3 10 1 1858
Requiem
powrót do forum filmu Requiem

Requiem czyli...

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem zdrowe podejście do tematu opętania. Żadnych dziwnych, tajemniczych mocy, po prostu niepewna swoich racji młoda kobieta i jej świat, w którym próbuje się odnaleźć.
Szatan sposobem na ucieczkę od rzeczywistości ;]

AyanoS

Nie zgodzę się z Tobą. Opętanie, to jak najbardziej możliwe działanie Szatana. Nie wiem, czy jesteś wierzący/ca ale przyjmij to do siebie. Nie rozumiem Twojego tytułu: "Requiem, czyli..." nie wiesz co znaczy requiem? To znaczy "wieczny" requiem aeternam - wieczny odpoczynek.

AyanoS

Zgadzam się na 100 % ! Bardzo rozsądne podejście do tematu, bez niezdrowych i tanich sensacji. Jestem religijny, ale nienawidzę tej polskiej fascynacji diabłem i egzorcyzmami. To jest po prostu chory ciemnogród!!!!!

AyanoS

https://www.youtube.com/watch?v=AN3HvPLVruw

ocenił(a) film na 8
AyanoS

Chodziło mi o to, jak opętanie wyglądać może dla osób postronnych. Czasem szatan jest przedstawiony jako główny bohater w takich filmach, ale tu tego nie ma. Tak, jestem wierząca. Tytuł akurat skojarzył mi się z filmem 'Requiem dla snu', co też by pasowało na tytuł tutaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones