PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593957}

Resident Evil: Retrybucja

Resident Evil: Retribution
5,5 51 142
oceny
5,5 10 1 51142
3,0 7
ocen krytyków
Resident Evil: Retrybucja
powrót do forum filmu Resident Evil: Retrybucja

na motorach przelało czarę goryczy.

Ten film jest dosłownie beznadziejny. W wieku powyżej 13 lat przestrzegam przed oglądaniem.

ocenił(a) film na 4
marcin261287

Też mnie to wbiło w fotel. szkoda- lubiłem tą serię. Po tej części nasuwa mi się tylko jedno- nie wiem co autorzy biorą, ale niech biorą połowę!

ocenił(a) film na 4
marcin261287

"Ruskie zombi komando czołgistów"
Właśnie mnie przekonałeś do obejrzenia tego filmu xD Jakby głupi nie był - chcę to zobaczyć.

hegemon666

Zaopatrz się zawczasu w napoje alkoholowe.

ocenił(a) film na 4
marcin261287

nie umiejo szczelać xDXDxDXDxD
blrbrlrlrlrlrblrb

Po obejrzeniu tego filmu drastycznie spadło moje IQ. A tak na poważnie to kinematografia chyba zdziczała ostatnimi czasy. Idę do kina na komedię - a tu komedio-dramat, a raczej sam dramat, smutny i nie śmieszny. Oglądam dramat - a tu nawalanka. Oglądam film akcji na podstawie gry komputerowej - a tu komedia.

Zostaje czytać książki :)

marcin261287

Dokładnie ! O ile poprzednie części były w miarę ok to ta jest beznadziejna . Aż strach pomyśleć co będzie w następnej części (zombi w f16 ?) :D

ocenił(a) film na 7
marcin261287

zgodzę się z poprzednimi mówcami - koncepcja ze strzelającymi i jeżdżącymi zombie łamie podstawową zasadę. Mam nadzieję, że w następnej części RE nie nawalą czegoś takiego.

ocenił(a) film na 3
marcin261287

Pan Anderson jedzie po całości - zrzyna postaci , potwory , Umbrelle , tworzy żenujące scenariusze - kasa kochani , kasa. Co ciekawe seria gier zaczyna się upodabniać poziomem do filmów. A może na odwrót.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones