PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 422
oceny
7,0 10 1 148422
5,5 13
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

1 vs 2 (HD)

użytkownik usunięty

jestem po "odświeżeniu" 1 i 2ki w HD.

Kilka luźnych (wcale nie zgryźliwych uwag):

1. Mila w jedynce nosi sexi kieckę a w 2ce już nie wykazała tyle zapału - mamy spodnie;/. hyh. Poza tym w 2ce mamy potwierdzenie w postaci koleżanki sexi policjantki że najlepiej na wojnę z zombie przywdziać mini kieckę. <brawo>
2. W dwójce w zależności od wymogów sceny zombiaków są albo całe chmary albo absolutne 0. Nagle są scenki że sobie łażą i gadają i nic, a nic. Mutant wali i robi hałas, dalej nie ma zombie... wtf?
3. Totalny absurd - w 2ce na cmentarzu jak na zawołanie wyłażą trupiaki z grobów, kurka mać , po pierwsze primo - wszystkie o dziwo są jakoś tak mało rozłożone , po 2gie primo - jak wirus dostał się pod ziemię? po 3cie primo - jakoś coś dziwnie płytko chowają w tym USA.
4. Zombie - są na serio zrobione na odwał, ani nie mamy specjalnej charakteryzacji, ani stylizacji na "powolne trupie łażenie" nie trzyma poziomu, w porównaniu do "The walking dead" ktoś tu mega lachę wyłożył na podstawowy temat takiego kina....

film to totalna baja wiadomo, ale trzyma w jakimś tam napięciu, klimat jest. przestraszyć też się można. jako wielbiciel gatunku w sumie nie powinienem narzekać :). na koniec dodam że soundtrack w wykonaniu MM jest najbardziej genialnym tworem na ziemi.

ocenił(a) film na 8

Ad.3 Z deszczem.
btw zagraj w grę. poczytaj opisy gier, scenarisza RE.
Na podstawie filmu zrobili grę, a potem na podstawie gry zrobili film o którym tu mowa.

użytkownik usunięty
harald807

może i z deszczem, co nie zmienia faktu ze to absurdalnie głupia scena. a w grę nie grałem bo z zasady nie grywam w nic.

ocenił(a) film na 8

Ale jedna scena nie przyćmiewa całego filmu ;-p

ocenił(a) film na 10

1. Bo w jedynce miała kiece bo nie wiedziała co ją czeka. Jill wygląda jak wygląda, bo miała wyglądać jak w grze RE:3 i wyszło doskonale.
3. Jak wirus dostał się pod ziemię? Zapytaj twórców gry RE bo tam też z ziemi wyłaziły zobiaki Co do głębokości chowania zmarłych to w Polsce są inne standardy ;P.
4. Porównujesz charakteryzację z filmu sprzed 10 lat do chłamu z 2011/2012 roku?

Jeżeli chodzi ci o Marylina Mansona (dobrze napisałem?) to za Tracka openingowego do serii RE powinien dostać oskara czy coś ;p Mam ustawione to jako dzwonek.

użytkownik usunięty
Pwuriel

1. aha, nie miała też po drodze się w co przebrać.
2. Aha.
4. W http://www.filmweb.pl/film/Noc+%C5%BCywych+trup%C3%B3w-1990-33380 z 90 roku truposzki wyglądają juz lepiej . a budżet wynosił pewnie 1/100 RE

Zgadzam się, za ten nr Oscar powinien być, uwielbiam ten kawałek.... jest zimny jak góra lodowa :). W Resident Evil Extinction (2007) mamy "Charles Clouser Main Title" to już trochę plagiat, ale też mi się podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones