PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 363
oceny
7,0 10 1 148363
5,6 12
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

Świetnie poprowadzona akcja i rola Jovovich komponują się doskonale.Wydarzenia biegną wartko, bohaterowie zachowują się dynamicznie i bardzo ludzko, a ich motywacje i przekonania są dobrze uwypuklone. Nie da się oczywiście uciec od schematów, ale jest to w końcu kino rozrywkowe.Efekty specjalne stoją na wysokim poziomie wygląd zombie też jest jak trzeba.Resident Evil jest lepszym kinem akcji niż horrorem i jest to jedna z lepszych części z pewnością lepszą niż Retrybucja i Ostatni rozdział.

ocenił(a) film na 8
Koneser_Kielce

Kiedy byłem w kinie na tym filmie to pamiętam że wszyscy po seansie byli zachwyceni . Scenariusz jak na młodego reżysera bardzo dobry i zaskakujący na końcu. Film w przeciwieństwie do kolejnych części czy innych nowszych gniotów nie męczył bo np ostatnia część już mnie irytuje. Film nie może być przesycony akcją i ostrą muzyką .

ocenił(a) film na 7
mszaf

Dla mnie ostatnia dobra częścią była 2 potem chodzi tylko o pokazanie jak najwięcej efektów i potworów

ocenił(a) film na 7
Koneser_Kielce

Nie zapomnę gdy oglądałem 20 lat temu na HBO i czekałem na premierę i okazało się że film jednak nie był tak dobry jsk zwiastun choć oglądałem potem kilka razy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones