PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 329
ocen
7,0 10 1 148329
5,6 12
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

Dwa pytania

ocenił(a) film na 10

1. Jak nazywa się końcowa piosenka?
2. Jak Milla skoczyła tak po ścianie i z kopa dała dla tego psa, to było komputerowo zrobione, czy ona naprawdę tak umie?? Jeśli potrafi tak się poruszać to wow... podziw dla kobity, nie dość że piękna naprawdę to i wysportowana, kobieta skarb normalnie.

ocenił(a) film na 10
into_the_moonlight

ps. końcowa piosenka chodzi mi tą pierwszą

ocenił(a) film na 8
into_the_moonlight

Slipknot - My plague

ocenił(a) film na 10
DarkAngel93

dzięki, Slipknot zaprawdę są świetni

ocenił(a) film na 8
into_the_moonlight

Bardzo proszę :). Racja , to jeden z najlepszych zespołów. Posłuchaj " Snuff " to ich najlepsza piosenka ( przynajmniej dla mnie ).

ocenił(a) film na 10
DarkAngel93

No, Snuff to moja ich najlepsza piosenka! :D Boże jak ją uwielbiam :D A jak ich 1 raz usłyszałam, to pomyślałam że to jacyś antychryści i są dziwni, potem się zakochałam xD

ocenił(a) film na 8
into_the_moonlight

Ciesze się , że mamy podobne zdanie :). No ja ich pierwszy kawałek usłyszałem w grze i od razu mi się spodobała ich twórczość. Faktycznie , ich styl może trochę niektórych szokować , ale on ich tak naprawdę wyróżnia na tle innych kapel :).

ocenił(a) film na 10
DarkAngel93

Jaka to była gra? Oni są unikatowi styl i wygląd o tym świadczy :D

ocenił(a) film na 10
DarkAngel93

tak w sumie to jedna z niewielu kapeli metalowych których słuhcam, mogę je chyba zliczyć na palcach u jednej ręki xD Ale w sumie większośc pisoenek co lubię podchodzi pod te łagodniejsze i rockowe, czasem jakiś growl, ale nie typowy metal :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones