PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 428
ocen
7,0 10 1 148428
5,5 13
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

Robiła coś takiego oczami jakby była uzależniona od heroiny ,banalna postać jak punisher

ocenił(a) film na 6
cygi565

nie nie tylko ty

cygi565

gra nie najwyższej klasy,ale nie uznałabym jej jako beznadziejnej.

ocenił(a) film na 7
cygi565

Z Rodriquez jest ten problem, że ona w KAŻDYM filmie gra tak samo i wciela się w jedną i tą samą postać - zwie się Predator w spódnicy;)

ocenił(a) film na 9
WhiteDemon

dokładnie tak. Ona jest aktorem jednej roli w różnych filmach.

ocenił(a) film na 2
cygi565

Jak dla mnie rodriguez ratuje ten film od oceny 0/10. Ale ja nie jestem obiektywny:)

ocenił(a) film na 9
Lu_0

popieram Lu_0

cygi565

właśnie, że chyba tylko ja i tych dwóch userów nade mną uważa ją za dobrą aktorkę...

ocenił(a) film na 8
nielegalna_xD

ja też ją lubię ;p ma w sobie coś fajnego dla mnie ;d

roksia_23

Również uważam, ze ma coś fajnego w sobie. Fajne są takie ostre laski, ale niestety chyba się muszę zgodzić, że jest stworzona do jednej roli "złej suki", że tak powiem.

ocenił(a) film na 3
cygi565

ona myslala ze odpoczatku ma grac zombie
zapomnieli jej wytlumaczyc ze to dopiero po ugryzieniu i pod sam koniec ma sie przemienic....

a ta scena jak milla ja juz miala zastrzelic a ta lapie ja za reke i "jeszcze zyje"
tja, nie ma to jak drobny zarcik kiedy sytuacja na to pozwala zeby rozluznic troszke napiecie
cieszylem ze byla ugryziona jako 1 bo myslalem ze juz dlugo nie bede musial jej ogladac, a tu sic!
przezyla prawie do konca!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones