PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31741}
7,0 148 439
ocen
7,0 10 1 148439
5,5 13
ocen krytyków
Resident Evil
powrót do forum filmu Resident Evil

Niech mi ktos wyjasni jak sie maja filmy do gry resident evil?

Bo w filmie glowna postacia jest Alice grana przez Mille JOvovich a w grze chyba ta postac nie wystepuje. Tam chyba gra sie chrisem lub jill valentine? DObrze kojarze?
No i do tego animowane RE Degeneracja i no Potępienie (demnation)
Ogarnia to ktos i moze mi wyjasnic?

ocenił(a) film na 7
sumik13

Tak, a przynajmniej w pierwszej czesci sie nimi gralo :)

tu chyba chodzi raczej o sam pomysl, bo z gra to mi sie film tak nie do konca kojarzy... na pierwsza nie pierwsza czesc gry, druga juz bardziej

ocenił(a) film na 7
sumik13

Gry (szczególnie pierwsze 3 częsci) są znacznie lepsze. Począwszy od częsci 4-tej mamy do czynienia z totalną tragi komedią. (W ostatniej, 6 części doszły nawet bzdury pokroju chińskich terrorystów z bronią maszynową na pajęczych lub strusich odnóżach, czy facet przemieniający się w Tyranozaura Rexa(!); potrafi nawet wracać do ludzkiej postaci) Choć jako gra spod szyldu survival horror RE4 był jeszcze całkiem nie zły.

ocenił(a) film na 7
jantar20123

Ach dodam jeszcze że poza Umbrellą, zombie i kilkoma znanymi postaciami ta seria nie ma Nic wspólnego z grami.

ocenił(a) film na 7
jantar20123

dzieki za wyjasnienie, tak czułem ,że film zrobiony dla kasy i pasożytujący na dobrym tytule.

ocenił(a) film na 7
sumik13

Na You Tube masz bardzo dobry filmik ukazujący esencję tej początków tej serii:
http://www.youtube.com/watch?v=lmizE_lLpa4&feature=relmfu

A tu sposób w jaki wirus zakaził całe miasto: http://www.youtube.com/watch?v=xJIJefjjvvg

Znacznie lepsze od wersji filmowej :)

ocenił(a) film na 7
jantar20123

dzieki jantar :D

jantar20123

Resident 4 był ostatnim dobrym residentem... Niestety... :-( Dzięki za szybką recenzję 6 części :-) cały czas mnie zastanawiało dlaczego tak cicho o tej grze :-)

sumik13

To jest film na MOTYWACH gier z seri RE:) czyli nie na podstawie RE:) jest pewien motyw ale stworzoną filmową historię:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones