PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527425}
2,9 134
oceny
2,9 10 1 134
Revival
powrót do forum filmu Revival
użytkownik usunięty
Cappo_Di_Tutti_Capi

Pomysł podobny też był w filmie Cry Wolf.

Jak dla mnie 2/10.
Wykonanie i gra aktorka słaba w dodatku scenariusz się kupy nie trzyma.

Niby fake, niby grupa satanistyczna, pozniej jakis dresik sie okazuje a na koncu lebioda, ktory malowal obrazki - to awykonalne :]

4/10 na zachete

amatorsko z dzwiekiem scena gdy rozmawiaja z laska pod pomnikiem jest tragicznie zmontowana co chwila inna tonacja głosu dziewczyny
pozatym nie wyraznie mowia czasami sa zagluszani przez ostoczenie samochody przejezdzajace

co do fabuly tak jak powyzej cos tu sie nie trzyma kupy no chyba ze ta laska w parku i ten koles tez w parku co odradzaja im mieszanie sie do tego byli w tej sekcie z lebioda i dresikiem

poczatek filmu lebiode goni dresik noi lebioda staje sie satanista hehe

glupota glownych bohaterow facet ucieka po drodze zbiega na tory zeby mu sie gorzej bieglo wiadomo sie przewraca albo

sa na torach widza auto uciekaja i zbiegaja na tory zeby ich mogl rozjechac gratuluje

ocenił(a) film na 1
gregory666

Dla mnie zdecydowanie 1/10.

Film na maksa przewidywalny, dokładnie w około 5 minucie już wiemy kto będzie bad man.

Dźwięk w tym filmie to totalna porażka, dialogi tak ciche że w ogóle ich nie słychać, za to muzyka chciała mi rozerwać głośniki, tak więc musiałem ciągle latać do sprzętu i przyciszać/pogłaśniać.

Montaż...to jakiś żart, ciecia (nieraz co 5 sekund) zauważyło by 5-letnie dziecko.

Fabuła ni jak nie trzyma się kupy
SPOILER
Jak Dawid mógł być w 2 miejscach na raz i chodzić z "grubym" (nie pamiętam imienia) i w tym samym czasie mordować parę. Tak samo jak już czworo będąc w bunkrze przeszukują go nagle Dawid pojawia się przed bunkrem Teleportacja? Motyw zabójcy the best. Czy to jest może inna postać stawiał bym właśnie na to chociaż bez sens całkiem.

Aktorstwo...oczywiście beznadzieja bo jakby inaczej, aktorzy gadają jak lektor z "Ivony", są sztywni jak drewniane kłody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones