PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99107}
6,9 39 190
ocen
6,9 10 1 39190
5,5 10
ocen krytyków
Revolver
powrót do forum filmu Revolver

Rewelacja, zdecydowanie moje klimaty. Najtreściwszy, rzeczowy, refleksyjny, głęboki film wielokrotnego użytku ze Stathamem w roli głównej. Nie daj się zwieść- to nie jest kolejny sztandarowy akcyjniak z serii ''zabili go i uciekł''. Film który przywraca człowiekowi spokój wewnętrzny, miażdży zamęt, usuwa niepokój (to akurat na pewnych wyższych etapach samoświadomości procesów wewnętrznych, kiedy człowiek daje się pochłonąć konceptowi wyobrażenia umysłu i opinii na różne tematy, jeśli ktoś nie znalazł się wcześniej na tym poziomie, może zamiast duchowego ukojenia doświadczyć silnego uczucia niepokoju, z racji poczucia zagrożenia swojego ego poprzez jego obnażenie).

ocenił(a) film na 9
dzonsonfilmweb

Świetnie to ująłeś, dokładnie taki jest ten film, jak piszesz powyżej. Dla mnie też najwyższa klasa, no i statham ten prawdziwy, oryginalny, później w kolejnych filmach to już nie było to, to tylko i wyłącznie $. pozdrawiam!

dzonsonfilmweb

"Jedyny taki ze stathamem"...w którym nie jest łysy? ;D

I tylko dlatego zdecydowałem się, że dzisiaj go obejrzę :)

dzonsonfilmweb

Jeszcze nie ogladalam, ale Twoj komentarz zachceca. „Film który przywraca człowiekowi spokój wewnętrzny, miażdży zamęt, usuwa niepokój” - pieknie napisane. Za doroslego tak opisuję stan towarzyszacy czytaniu dzieciecej fascynacji - Harrego Pottera :) Ostatnio poczulam tę błogą jednosc z kosmosem ogladajac kolejny raz wszystkie sezony Dark -mojego ukochanego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones