PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163}

Rewolwer i melonik

The Avengers
5,2 15 573
oceny
5,2 10 1 15573
3,0 3
oceny krytyków
Rewolwer i melonik
powrót do forum filmu Rewolwer i melonik

słabszy niż

użytkownik usunięty

serial, bardziej komedia niż film akcji. obejrzałem głównie dla Connerego, ale mnie tu nie zachwycił. film do obejtrzenia ale bez powtórek.

ocenił(a) film na 7

Praktycznie wszystkie nowe wersje starych filmów nie mają tego klimatu. Szkoda. Ale film da się spoko obejrzeć, fajne efekty, dobrzy aktorzy. Tylko takie kino to dość specyficzna mieszanka kryminału , komedii i przygodowego SF w stylu retro . Nie każdemu się spodoba, ale ode mnie ma 7/10

ocenił(a) film na 9
OmniModo

Tak się akurat składa, że TEN film rewelacyjnie trzyma nastrój oryginału. W przeciwieństwie do Świętego", "Aniołków Charliego", nowego Sherlocka Homesa (który z Conan Doylem nie ma dokładnie nic wspólnego, to po prostu filmik dla amerykańskich dizeciaków).

ocenił(a) film na 7
lifter67

Yes, yes, yes! Zgadzam się w 100% Klimacik został zachowany, serial (pamiętam jeszcze z TVP1) miał taki właśnie styl, taki troszeczkę dziwaczny, powiedziałbym...'kuriozalny';) w bardzo pozytywnym sensie.
Do autora tematu- bardziej przygoda, niż komedia;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones