PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96472}

Rezydencja diabła

Le Manoir du diable
6,4 1 877
ocen
6,4 10 1 1877
6,8 4
oceny krytyków
Rezydencja diabła
powrót do forum filmu Rezydencja diabła

Jeden z pierwszych. Jeden z lepszych choć całego do końca nie widziałem. Trudno przez to ocenić ten film, ale każdy koneser doceni pierwsze wizjonerstwo i kunszt filmowy tego bardzo starego dzieła.
7/10

Bialy_Pielgrzym

Nie oglądałeś do końca 2 minutowego filmu?

ocenił(a) film na 7
bansuj_

Ma ponad 3 min....Sprawdzałam na youtube

Perenelle

Może to wersja reżyserska ;)
Co nie zmienia faktu.

ocenił(a) film na 5
Bialy_Pielgrzym

Bez urazy, ale na jakiej podstawie twierdzisz, że ten film to dzieło? 2-minutowy materiał, którego w dodatku (o zgrozo!) nie obejrzałeś do końca nazywasz "jednym z lepszych", ale dlaczego? Bo jest to stary film i wypada go zachwalać? Jeszcze ta ocena - praktycznie znikąd, wymyślona i kompletnie nieobiektywna. Czytałem wiele twoich postów na forum i prezentuą się one solidnie, tak tutaj twoja wypowiedź kupy się nie trzyma. Nie odbieraj tego jako ataku. Zresztą nie liczę na to, że przeczytasz tego posta (do końca), a co dopiero na niego odpowiesz.

ocenił(a) film na 8
Ceglas

ja zawsze jak myśle czy fajny film to patrze w połączeniu swojego zdania i wymyślam jakie zdanie miałby człowiek w tamtych czasach bo dziś jak by taki film wyszedł to by był do niczego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones