PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497827}

Rezydent

The Resident
5,6 10 971
ocen
5,6 10 1 10971
3,7 3
oceny krytyków
Rezydent
powrót do forum filmu Rezydent

Do zmęczenia ale nic wielkiego i ciekawego. Zawiodłem się tym bardziej, ze chwilę wcześniej
oglądałem wspaniałą Amelię Earhart. Można obejrzeć jak nie ma nic ciekawego w TV.

skynet1234

W trakcie ogladania tez mnie naszla mysl, czy ten film to kategoria B czy juz C :-D Zazwyczaj smieje sie przy badziewnych horrorach, ale pierwszy raz smialam sie tyle przy thrillerze o tak oklepanym scenariuszu. Szkoda swietnych aktorow na ten film (Swank, Pace, Lee). Ja odradzam ;)

ocenił(a) film na 3
Metropholis

Początek coś tam zapowiadał, ale z każdą minutą robiło się gorzej. Żadnego napięcia, żadnego zaskoczenia i słabe postacie. Nawet obecność Draculi tego nie uratowała.

Czy ktoś jeszcze na widok Jacka pomyślał "o stary, jesteś już tak bardzo nieżywy"? :D

sandorzyca

Nie pomyślałam tak, ale SPOILER! jak zobaczyłam go z tą rozwalona głową i jego zwłoki ukryte w scianie to po po prostu wybuchłam smiechem. To nie do uwierzenia, jak bardzo zły film z tego wyszedł :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones