PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376378}
5,5 47
ocen
5,5 10 1 47
Riaru onigokko
powrót do forum filmu Riaru onigokko

Ciekawy film

ocenił(a) film na 7

Oglądałam go jakiś czas temu i muszę przyznać, że produkcja nawet ciekawa. Pomysł ze światem równoległym jest całkiem dobry. Jako horror nie bardzo może się sprawdza, ale jako film s/f jest ok :)

ocenił(a) film na 5
sakebi

Miła, niskobudżetowa produkcja. W obsadzie znane twarze Fukikoshi, Ishida, Emoto i Tanimura, dla której sięgnąłem po tę pozycję.

Dwa słowa fabularnego wprowadzenia: w Japonii następuje fala tajemniczych zgonów - wszystkie ofiary mają na nazwisko Sato (chyba najpopularniejsze w Japonii). Główny bohater Sato, licealista, przypadkowo przenosi się równoległej rzeczywistości i odkrywa, że urządzane są polowania (tzw Demon Tag) na ludzi o tym konkretnym nazwisku, a za wszystkim stoi rozkaz cesarza :)

snake1410

Tak. Pozycja przez pomysł bardzo ciekawa, wykonanie niskobudzetowe, ale mimo wszytsko ciekawie się to ogląda. Niektóre cięcia zdjęć ranią płynność filmu.
Aktorsko poprawnie.
Mimo wszystko warto obejrzeć, jestem ciekawa kontynuacji. Obejrzę w nadchodzące dni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones