PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838712}

Robby Müller, mistrz światła

Living the Light - Robby Müller
7,1 17
ocen
7,1 10 1 17

Robby Müller, mistrz światła
powrót do forum filmu Robby Müller, mistrz światła

Dobry dokument ktory zainteresowal mnie postacia Robby Mullera a szczegolnie fragment o tym jak przyjechal do ameryki krecic ujecie z ludzmi na tle zachodzacego slonca. Amerykanie wyciagneli tone sprzetu, kabli i sztucznego oswietlenia zeby podkrecic jakosc a Robby powiedzial ze maja to wszystko zabrac bo on tego nie potrzebuje i bedzie krecil korzystajac tylko ze swiatla naturalnego. Oczywiscie ekipa stwierdzila ze zwariowal bo to im sie nie miescilo w glowie.

Mam ochote zobaczyc przynajmniej dwa filmy przy ktorych pracowal Muller ktore tu byly pokazane bo widzialem chyba tylko Cme Barowa.Dokument polecam wszystkim kinomanom ktorzy potrafia docenic naturalne ujecia. Ogladalem wersje AMZN 6,53GB

gnat8010

Nie widziałem jeszcze tego dokumentu, ale Robby Muller to dla mnie najlepszy operator ever. Z filmów przy których pracował, a które widziałem, mogę polecić Amerykański Przyjaciel, Ghost Dog, Truposz, Mystery Train, Komornicy i Paryż Teksas. Z czego chyba ten ostatni ma najpiękniejsze zdjęcia.

ocenił(a) film na 7
Locz

obejrzalem cala trylogie drogi Wima Wendersa gdzie za kamera stal Robby Muller Alicja w miastach, Fałszywy ruch i Z biegiem czasu. Amerykanski przyjaciel i Paryz texas tez.

Tylko to jest kino dla cierpliwych bo czasem caly film ktory trwa ponad 2 godziny wynagradza jedno ujecie albo jedna scena z dialogiem ktory zawiera bardzo konkretna mysl.

Ghost dog chetnie powtorze bo jak bylem malolatem to tego filmu nie kumalem, mial dziwny klimat.

ocenił(a) film na 7
gnat8010

Przypomnialem sobie Ghost Dog. Dobry film ze swietna muzyka i postaciami z Wu tang Clanu. Kamera i te ujecia z gory zrobily z tego filmu klasy B cos na prawde dobrego ale szczerze to nie widac za bardzo reki Robbiego. W tych niemieckich filmach drogi byl bardziej widoczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones