PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7513}

Robienie kanapek

Making Sandwiches
6,9 76
ocen
6,9 10 1 76
Robienie kanapek
powrót do forum filmu Robienie kanapek

kolezanka sciagnela to z sieci zabawne ze robia cos takiego ;)

me84

Powiedz koleżance, że ściąganie z neta jest kradzieżą i jest karalne ;p

ZabaMonika

co z tego jak i tak prawie każdy użytkownik internetu ściąga filmy, muzykę itp.

Kaczka_Kamil

ja zamowilem 2 Cd z muzyka i, pomimo zaplaty, plyty do mnie nidgy nie dotarly (dostawca milczy jak zaklety). W takich momentach mysle, ze sciaganie z internetu tak bardzo producentom nie szkodzi :-D

mr_bombastic

nie każdego stać na kupowanie w sklepach, muzyki filmow czy gier...

kubajtk

To akurat nie argument. Nie każdego stać na torebki od Prady czy walizki Louis Vuitton, nie oznacza to, że mamy prawo kraść. ;) Nie krytykuję za ściaganie, bo byłabym hipokrytką, ale sam argument.

milkaway

Akurat to jest bardzo dobry argument, bo nie każdego stać na torebki od prady, dlatego ma torebke po koleżance albo mamie za darmo, lub kupuje ją za 10 zł na rynku. Tak samo z walizkami. Dlatego ludzie ściągają gry, muzykę i filmy. Oczywiście, 30 zł za gre to nie jest dużo... ale z całym szacunkiem 100 zł to już przesada. Ja mieszkam sama i za 100 zł jestem w stanie przeżyć 2 tygodnie, niestety jestem fanką gier muzyki i filmów, więc musze to ściągać bo musiałabym się chyba za przeproszeniem puścić, żeby nie okradać producentów. Nie mówie, że lubie to robić, bo gdybym miała pieniądze z dumą bym kupowała płyty CD, filmy i gry :) Więc argument jest jak najbardziej uzasadniony, dlatego, że LUDZI NIE STAĆ ściągają i stają się piratami. Gdyby producenci pomyśleli o tym, że nie każdy ma do dyspozycji tyle pieniędzy, żeby wyżywić rodzinę, opłacić dom i nakupować filmów i gier... ale po co. Najlepiej wydać gre na rynek za 200 zł :) gdyby to wszystko było tańsze, zysk byłby taki sam, o ile nie większy, bo ludzie biedniejsi zaczeli by kupować :))) Taka jest prawda.

InuSama

Nie jest to absolutnie argument. Taki tok myślenia usprawiedliwialby każdą kradzież. Do kina też się wlamiesz, bo bilet za drogi? Poza tym gry, filmy, muzyka to nawet nie artykuły pierwszej potrzeby. Nie każdego musi stać, brutalna prawda. Kradzieży nic nie usprawiedliwia. A przykład z torebką jest zgoła niepowiazany. Torebka po kimś a torebka zwinięta w sklepie, to nie to samo.

milkaway

Kradzież ma wiele twarzy i jest tematem o bardzo szerokim spektrum... widocznie nie wszystko rozumiesz, widocznie życie ci nie dało jeszcze popalić, skoro wypowiadasz się w taki ułomny sposób. Cóż... bywa. Moja wypowiedź tutaj się kończy :) Bywaj.

InuSama

No tak, argumenty się kończą i od razu lepiej kogoś wyzwać. Ja nie teoretyzowałam o twoim życiu, więc też powtrzymaj się od wycieczek osobistych. Są one najprymitywniejszą formą "dyskusji", prawdziwe ułomnym sposobem wypowiadania się.

Tak naprawdę każdy temat może mieć "bardzo szerokie spektrum", ale kradzież jest definiowalna w ramach przepisów prawnych. Dura lex sed lex. To, że nie kradniesz fizycznego przedmiotu, nie zmienia faktu, że jest to kradzież.

milkaway

Nie, argumenty mi się nie skończyły, użyłam jedynie BACKSPACE, żeby je usunąć, bo nie zamierzam dyskutować z kolejnym najmądrzejszym na świecie użytkownikiem FilmWebu. I proszę, nie wysilaj się... jedyne co przeczytałam to 'argumenty ci się skończyły" - dalej mi się nie chce, mam coś takiego jak życie. Papachy :3

InuSama

Nie musisz mnie zapewniać o istnienieniu tudzież braku twojego życia prywatnego, ani trochę mnie ono nie interesuje. Natomiast jedyną wymądrzającą się osobą byłaś przecież ty, co widać doskonale we poprzednim poście . Również żegnam.

milkaway

Tego też nie chciało mi się czytać. Papachy XD

milkaway

Znasz określenie "adwokat diabła"?

Dramat

https://www.researchgate.net/publication/5149684_Free_Culture_How_Big_Media_Uses _Technology_and_the_Law_to_Lock_Down_Culture_and_Control_Creativity

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
me84

Nie wiem za co usunęli mi wpis, dopiero teraz zauważyłam, ale gdyby była możliwość zapytać koleżanki SKĄD to ściągnęła - byłabym wdzięczna. Poszukuję od stuleci i nic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones