PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93527}
6,0 1 880
ocen
6,0 10 1 1880
Robin Hood
powrót do forum filmu Robin Hood

No wlaśnie: tematów nie ma? A to taki fajny film... Dobry tam był taki moment, co ktoś powiedział Wypijmy za śmierć największego zbójcy w Sherwood" i dostał strzałą w wino. Nie jestem pewna, czy to ten film, ale to była bardzo fajne.

użytkownik usunięty
Banshee_2

Dziwisz sie,że nie ma tematów?. Ano dlatego ,że nie ma lepszej rzeczy w świecie o Robin Hodzie niż serial ROBIN OF SHERWOOD. HERNE PROTECT US!

użytkownik usunięty

Bardzo dobry film, dziwię się, że jest lekceważony.

Nie znasz sie... Swietny film... Chyba najbardziej realistyczny z filmow o Robin Hoodzie...

ocenił(a) film na 10
Banshee_2

zgadzam się... film świetny. zabawny, w miarę realistyczny i świetni aktorzy:>

ocenił(a) film na 8
Banshee_2

Moim skromnym zdaniem najlepsza ekranizacja Robin Hooda, realistyczne kostiumy i scenografia, lekko czarno - naturalny humor, - jest też klimat z epoki, oraz ten fajny akcent a'la francuski Normanów, Costner nie dorasta do pięt,,
Oczywiście nie można porównywać z najlepszym serialem z M. Predem, serial choć świetny jest w konwencji mistyczno - fantasy, z bazą opartą na saxonsko - celtyckich legendach, powyższy film zaś, jest jak najbardziej realistyczny.
PS: zauważcie że tam nie ma LATA, ot naturalna ponura pora roku bez liści i świecącego słońca.
Szczerze polecam

VerteXTH

"...tam nie ma LATA, ot naturalna ponura pora roku bez liści i świecącego słońca..." - Stąd też kolosalne wrażenie wywiera pierwszy promień wiosennego słońca padający na twarz umorusanego druida (taki prosty zabieg, a jak cieszy :))
Swoją drogą to tyle rodzajów błota i sączącej się zewsząd wilgoci widziałem jedynie w...Bieszczadach ;)
A sam film oczywiście rewelacyjny.
Ja również polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones