PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401361}
5,7 6
ocen
5,7 10 1 6

Robotech II: The Sentinels
powrót do forum filmu Robotech II: The Sentinels

O Amerykańskie Transformersy (ktore przecież nic wspólnego z Anime nie mają) lub właśnie o Robotech.
Zarówno część pierwsza, jak i druga utrzymują przyzwoity poziom animowanej rozrywki.
Jak to się mówi "Stare, ale jare" ;)
Ps. Aż dziwne, że jestem dopiero drugą osobą, która oddała głos.
Aż tak jest nieznany?

Montago

jak nic TFy nie mają jak były stworzone (zabawki) i w większości wyprodukowane (kreskówka) w Japonii? ;P
Jesteś pewny, że ten konkretny metraż u nas wyszedł a nie była to jakaś kompilacja serialu jak z większością innych kreskówek?
Jako taki cykl Robotech z pewnością zna wiele fanów anime choć mało kto pewnie mógł obejrzeć.
Inaczej się sprawa ma z kontynuacjami japońskiej 1 serii matki czyli Macross (Robotech to amerykański zlepek 3 anime z mechami),
której kontynuacje były w miarę popularne, zwłaszcza słynny Macross Plus

ocenił(a) film na 5
hellblazer


Nie wiem co to dokładnie było.
Miałem w wypożyczalni dwie kasety, "Robotech" i "Robotech II : The Sentinels" wydane przez Video Rondo.
Czy to były filmy, czy sklejone odcinki udające całe filmy nie dam rady określić po 25 latach od ich obejrzenia... W pamięci mało co mi z tego zostało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones