PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=100219}

Roboty

Robots
6,5 32 354
oceny
6,5 10 1 32354
5,2 4
oceny krytyków
Roboty
powrót do forum filmu Roboty

a co sądzicie o tekstach w tej bajce?
mnie osobiście powaliła kwestia bohatera:
'Jestem Radek Dupiel... to znaczy Dekiel... Radek' xD
piszcie co wam fajnego jeszzcze przyjdzie do głowy;D

Nonita91

śmieszny tekst to wypowiedziała lampa: idź pani do lekarza :)

Nonita91

Złomek - "Ciocia Bania to poczciwa kobieta"
Radek - "Dlaczego mówicie na nią Ciocia Bania ?"
Złomek - "Bo na Ciocia Dupsko się nie zgodziła" XD

Nonita91

Jak byście oglądali wersję nie zgwałconą (dubbing), to usłyszelibyście jeszcze więcej śmiesznych tekstów.

ocenił(a) film na 7
autul

Jakby były po angielsku to by raczej większość (w końcu to bajka dla dzieci) ludzi nie zrozumiała co w tym śmiesznego. A tak na marginesie to nie dubbing jest aktem gwałtu na filmie tylko te cholerne napisy, a zabójstwem jest lektor.

ocenił(a) film na 9
McGregor_II

Napisy sa zbawieniem w większości filmów.

McGregor_II

"OOO Patrzcie, mój tekst jest śmieszny bo nawiązałem do straszliwych rodzajów przestępstw :D !! oneone11one"

ocenił(a) film na 9
Nonita91

Mnie niszczy początek filmu.

-Skarbie myślę, że robisz to źle
- Kochanie ja nie potrzebuje do tego instrukcji...
chwila przerwy... Kochanie, przyj. xD

ocenił(a) film na 8
zariwa

To fakt. Ten tekst zaraz na początku był jednym z najlepszych jak w ogóle nie najlepszy :)
Mi ta animacja przypominała dobry film akcji jeżeli chodzi o swoją brawurę i przebieg akcji.
Ważne , że jest w niej przesłanie dla małych widzów, ale i nie tylko dla nich. Każdy ma jakieś marzenia, a je trzeba realizować jeżeli tylko jest to możliwe. Umieć przeciwstawiać się trudnościom , które zawsze stają na ich drodze. Tak samo z odmiennością , która tu jest ukazana. Mamy stare roboty , które mają iść w zapomnienie. Teraz czas należy do nowej generacji. To tak jak z ludźmi. Dzieci muszą wiedzieć ,że teraz świat stoi przed nimi otworem lecz Ci starsi , też są równie ważni i nie można ich zepchnąć na boczny tor. Tak dużo się słyszy o takich przykrych przypadkach. One muszą wiedzieć , że takie myślenie i postępowanie jest złym postępowaniem. Niech uczą się w ten sposób szacunku do starszych.
Ogólnie mówiąc ''Roboty'' to bardzo dobra ''bajka''. 8/10
pozdrawiam

djrav77

A mnie się jeszcze spodobało, jak Brzeszczot mówił, coś o samoocenie, że wszyscy poczują się słabo bez tuningu (czy coś takiego), pokazali, jaki wpływ ma na ludzi reklama, jak łatwo manipulować ich poczuciem własnej wartości.
Ale stare roboty nie poszły w zapomnienie. Właśnie nowością byłby tuning, a oni zostali przy starości. Tylko, że tym razem pomógł ktoś młody.

ocenił(a) film na 8
Indra_5

Fajnie,że w takiej animacji ktoś potrafi odnaleźć przesłanie. To bardzo ważne.
Są tacy ,którzy twierdzą,iż ''Roboty'' czy inne ''bajki'' ostatnich lat są beznadziejne i nic nie wnoszą w życie małych widzów. Trochę się z tym nie zgadzam ,ale to już tylko moje zdanie. Najważniejsze ,aby umieć dziecku wytłumaczyć coś w sensowny sposób czego mogło do końca nie zrozumieć lub czego nie zauważyło. Ja i moja córka dogadujemy się dosyć dobrze po seansie :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Nonita91

"never try - never fail"

Nonita91

"Jestem Radek Dupiel... to znaczy Dekiel... Radek"- Mój tata się po tym trochę fochnął, bo ma na imię Radek :) Zdecydowanie The Best :)

ocenił(a) film na 9
Nonita91

Dla mnie jeśli chodzi o teksty, to druga bajka po Shreku (jak nie pierwsza w ogóle), natomiast jeśli chodzi o samą animację, to numer jeden.

ocenił(a) film na 8
Nonita91

Mnie najbardziej rozwaliła ta scena https://www.youtube.com/watch?v=EvqUmV1Qf6E

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones