PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=545023}
5,9 11 624
oceny
5,9 10 1 11624
4,3 3
oceny krytyków
Rock of Ages
powrót do forum filmu Rock of Ages

A znacie inne filmy z dobra rockowa muzyka? Jakies komedie, lzejsze rzeczy, nie biografie. Dzieki

havierx

Ja osobiście polecam Ci dwa, oba z Jackiem Blackiem, "School Of Rock" i "Tenacious D in The Pick of Destiny", dla mnie mega filmy. Jak Ci się spodoba ten drugi to obczaj sobie zespół "Tenacious D" w którym Jack Black śpiewa.

SullyylluS

Znam oczywiscie oba, sa swietne! Wlasnie o taki typ filmow mi chodzi. Od siebie moge dorzucic Detroit Rock City oraz Rock Star. To czekam dalej, jakies propozycje inne moze macie? :)

havierx

Ooo dzięki, nie widziałem więc obejrzę na pewno ;]

ocenił(a) film na 8
havierx

polecam idol z piekła rodem

Wlatca_Moch

Dzieki, widzialem. Kolejny warty obejrzenia tytul :)

havierx

Polecam Airheads, całkiem przyjemna rockowa komedia i Singles (z 1992), ten już może nie taki wesoły, ale naprawdę dobry i co ciekawe grają w nim muzycy m.in. Pearl Jam, Alice in Chains (jeszcze z żyjącym Staleyem) i White Zombie.

ramcel

radio na fali! :)

havierx

Przeboje I Podboje, dobry film + świetna muzyka

havierx

"Tej nocy będziesz mój" film z pewnością różni się od wymienionych wyżej, jednak nie brakuje mu świetnej muzyki i ciekawej fabuły ;)

havierx

To ja odświeżę temat i ze swojej strony dorzucę film: Rocker... Fanom komedii z zacięciem rockowym powinien się spodobać :)
http://www.filmweb.pl/film/Rocker-2008-438899

ocenił(a) film na 3
havierx

"OTO SPINAL TAP" Roba Reinera!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones