PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438899}

Rocker

The Rocker
6,2 7 498
ocen
6,2 10 1 7498
4,8 6
ocen krytyków
Rocker
powrót do forum filmu Rocker

Kto lepiej wypadł w roli Rockmena Wilson czy Black Jack???

Predator10

Ja zdecydowanie wolę JB. :)

ocenił(a) film na 9
Predator10

Moim zdaniem te filmy nie mają aż tak wiele wspólnego. Okej, facet rokujący z dzieciakami. Ale wydaje mi się, że Rocker to zdecydowanie bardziej komedia niż Szkoła Rocka.
Dlatego zostawię tych bohaterów bez porównania.

ladygreenroom

JB to prawdziwy rockman i jest charyzmatyczny. No i jego zespół (Tenacious D) wymiata. ;D Szczególnie utwór "Classico" xD

ocenił(a) film na 6
Predator10

Przecież JB jest rockmanem, więc wiadomo, że wypadł lepiej, jednak mimo to Wilson też dał rade.

ocenił(a) film na 7
Predator10

mimo, że JB jest epicki, to jednak School of Rock wypadło dość słabo i nudno i jeśli porównywać FILMY to wolę Wilsona

ocenił(a) film na 6
Predator10

JB!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 4
Predator10

Oczywiście, że Jack Black. Umie grać, umie śpiewać, niczego nie musi udawać. :) Ale Szkoła Rocka jak dla mnie wypadła słabo, biorę pod uwagę Tenacious D.

ocenił(a) film na 3
Predator10

Bez porównania. Jack Black wypadł o wiele lepiej.

ocenił(a) film na 7
Kung_Fu_Master

Sama od kilku lat jestem fanką Tenacious D, ale nie mogę się zgodzić z tym, że Szkoła Rocka miałaby być lepsza od Rockmana. Wilson grał, JB był po prostu sobą i między innymi też dlatego wybieram Wilsona który stworzył nową, niepowtarzalną postać - Fisha. JB mimo wszystko po prostu zachowywał się podobnie jak w zwykłym życiu.


btw - po co tutaj komentarze porównujące JB w Tenacious D? Konkretnie porównujemy te dwa filmy wymienione wyżej, a nie dorobek artystyczny tych dwóch aktorów. Dla wszystkich którzy polubili Fisha - polecam serial Biuro bo tam Wilson jest po prostu niezwykły!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones