PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634647}
7,2 65 168
ocen
7,2 10 1 65168
7,1 46
ocen krytyków
Rocketman
powrót do forum filmu Rocketman

Rocketman

ocenił(a) film na 8

Tak szczerze po co ktoś robił z kochanka i menedżera Eltona Arcyłotra nie wiem. Wątek małżeństwa Eltona jest skrótowy i niepotrzebny. Bernie Mimo że jest fenomenalnie zagrany przez Jamiego Bella to jest on bohaterem którego 1000 razy widziałem i nie chciałbym więcej. Jest kilka scen skrojonych pod łzę (kto oglądał ten wie) pojawia się kilka klisz i schematów (romans Matki Reginalda w samochodzie). Ale tak szczerze reżysersko jest B. Dobrze, cała reszta wątków ok. Aktorstwo rewelacyjne, Montaż, Kostiumy, Piosenki Eltona, Zdjęcia, Scenografia, Dialogi, Make-Up, Muzyka itd. Wszystko spisuje się na medal w ogóle jestem zaskoczony pozytywnie że Elton (Reginald Dwight) John postanowił tak dużo gów.. o sobie powiedzieć i szanuję go za to a nie tak jak Brian May który postanowił być wybielany eh. Mam jeszcze jedną zaletę mianowicie widać że ludzie którzy go stworzyli widać że zrobili go z chęcią a nie z obowiązku. 7,5/10 kocham ten film (mimo wad) ale i tak 1000 razy wrócę do niego. Oby więcej takich filmów polecam z całego serca (nie zwracam uwagi na kolejność wydawania piosenek przez Eltona Johna wiem że nie jest jak w rzeczywistości ale dla mnie to nie istotne) ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones