PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634647}
7,2 65 168
ocen
7,2 10 1 65168
7,1 46
ocen krytyków
Rocketman
powrót do forum filmu Rocketman

fajny musical

ocenił(a) film na 7

Nie wiem dlaczego niektóre filmy tak późno mają premierę w Polsce, ale mi udało się obejrzeć Rocketman'a wczoraj w Danii.
Jest to to typowy musical, więc uprzedzam będzie dużo tańca i śpiewania, a niektóre piosenki są na serio głośne. Ale nie ma tego za dużo więc spokojnie da się oglądać. Bardzo mi się spodobała gra aktorska głównego bohatera.
Film opowiada głównie o początkach kariery Eltona Johna. Siedziała koło mnie ok 13 letnia dziewczynka, więc jak były sceny męsko-męskie to pociesznie odwracała się i wtulała do taty hehe.

ocenił(a) film na 8
wolto

Jak dużą rolę odgrywa tekściarz Eltona, porównywany do Johna Lenona, czyli Bernie Taupin?
Obawiam się, że film, podobnie jak ten o Mercurym, skupi się na związku Eltona z Reidem, a Bernie zostanie jakoś pominięty.

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Sorki, chodziło o McCartneya ;)
Duet Elton John, Bernie Taupin porównywany jest do duetu John Lenon i Paul McCartney.

ocenił(a) film na 8
lelen_lis

Bez obaw, postac teksciarza zdecydowanie bardziej rozbudwana anizeli kochanka :)

i nie zgodze sie, nie jest to typowy musical a raczej dramat biograficzny z taki tez wstawkami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones