PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9191}

Rocky 2

Rocky II
7,5 93 704
oceny
7,5 10 1 93704
7,6 8
ocen krytyków
Rocky 2
powrót do forum filmu Rocky 2

Może dlatego że nie przepadam za sportem ale film Dobry. :)

A wy jak sądzicie ?

ocenił(a) film na 9
MrsVampire

Jak dla mnie, jeśli chodzi o "Rambo", tylko pierwsza część (z trzech, bo czwarta jest tak kiepska i nierambowata, że wolę o niej zapomnieć) jest godna znaczniejszego zainteresowania, natomiast "Rocky", a przynajmniej te dwie pierwsze części, które widziałem do tej pory, to fantastyczne, wciągające i emocjonalnie angażujące kino. Jestem pełen zachwytu nad tą opowieścią o bokserze, że chętnie dowiem się co autorzy przygotowali w kolejnych częściach. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
MrsVampire

Rambo jest mniej wymagający ( pomijać pierwszą część)

MrsVampire

Dobrze, że nie przepadasz za sportem bo odkąd ja zacząłem za nim przepadać zauważyłem jak denny pod względem sportowym jest Rocky:/
Właściwie podobał mi się jak byłem dzieckiem i stąd sentyment. Jednak jakbym go dziś obejrzał prawdopodobnie przełączyłbym na innym kanał. Niezły dramat obyczajowy plus Sylvester Stallone.

ocenił(a) film na 10
victorr

Podobał Ci się jak byłeś dzieckiem. Otóż to film kręcony dziesiątki lat temu....może Remake byłby w Twoim guście ??

ocenił(a) film na 10
MrsVampire

Proponuję Ci obejrzenie filmu "Rudy" , również sportowy tyle , iż inna dyscyplina ;-) Ale polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones