PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9191}

Rocky 2

Rocky II
7,5 93 705
ocen
7,5 10 1 93705
7,6 8
ocen krytyków
Rocky 2
powrót do forum filmu Rocky 2

a jednak....

ocenił(a) film na 3

napisano nudzic sie nie bedziesz... a ja sie nudzillem
no ale film peka juz calkiem po tym jak zona namawia rokiego do walki w szpitalu.... nagle roki sie podrywa i to takie jakies nadente

użytkownik usunięty
mis_iek

rock
Sam jesteś nadęty. W ogóle nie znasz się na dobrych filmach. "Rocky 2" to obok "Rocky" najlepszy film na świecie/

ocenił(a) film na 3

czekam......
Sam jestem w stanie w to uwierzyć, że "rocky 2" jest najleprzym filmem (Best of the best" (hihi) tylko czekam na troche bardziej rozbudowane uzasadnienie.... np. co o tym decyduje: forma? temat? treść? no i dlaczego ten element jest lepszy niż w innych filmach?

pozdrowienia....

ps. nie lubie jak dyskusja przeradza się w kłutnie!

ocenił(a) film na 3

hm???
to jednak sie nie doczekam?? co?? no powiedz mi na czym polega fenomen "rocky 2"

ocenił(a) film na 10
mis_iek

Fenomenem tych filmów jest to, że są ponadzczasowe. Mają świetny klimat i muzykę. Powstawały w latach 70-tych (Rocky i Rocky II) 80-tych (Rocky III i Rocky IV) 90-tych (Rocky V) a teraz początek xxIw. (Rocky Balboa). To jest coś. Jeśli się tego nie rozumie, to nie rozumie się filmu. To nie są filmy o mordobiciu. Te filmy są miłości, rodzinie, honorze i boksie.

ROCKY "THE ITALIAN STALLION" BALBOA IS THE BEST

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones