PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248045}
7,1 73 583
oceny
7,1 10 1 73583
6,0 12
ocen krytyków
Rocky Balboa
powrót do forum filmu Rocky Balboa

Zakończyłem serię Rockiego na IV części i byłą to chyba najlepsza , którą oglądąłem . Przede mną
cz. V i VI , ale z tego co czytam to trochę bez sensu się dalej toczy .

ocenił(a) film na 9
JNike79

Kolego, dla mnie cała saga jest bajką - w dużej mierze to sentyment z dzieciństwa. Kiczu w niej jest co nie miara, ale pod jego warstwą kryje się naprawdę głęboki film. Obejrzałem po latach od początku dzień po dniu każdą część i moje wnioski były dość niespodziewane. "Czwórkę" wspominałem jako najlepszą, a teraz wydała mi się najsłabsza, "piątkę" pamiętałem jako słabą, a wcale taka nie była, a w najnowszej części się po prostu zakochałem - przegenialnie zrobiona! Oglądaj i się nie martw komentarzami - jak jesteś fanem serii to na pewno się nie rozczarujesz ;)

Jiler

Obejrzałem wieczorem i w sumie klimat ten sam :) Także jestem pozytywnie zaskoczony :)

użytkownik usunięty
Jiler

Dokładnie - 6 części obok jedynki która jest arcydziełem moim zdaniem najlepsza. Najsłabsza czwórka ale i tak ją uwielbiam, choć tyle kiczu co tam było to jakaś jedna, wielka masakra - chodzi mi o doping Rockyego przez Rosjan, i ogólnie taka mega propaganda, ale kocham ten film jak każdy Rockyego. Jedynie do Rocky 3 nie mam sentymentu jakoś ale tam z kolei w walce pojawiła się garda, i ogólnie walka najlepiej zrobiona chyba do części 6 gdzie po prostu z postępem musieli w końcu zrobić to bardziej realnie

2 najlepsza,potem 1,3,6,5 i 4 najsłabsza

dominik9051

Od jakiegoś czasu leciały na tv4 w czwartki ale dzisiaj już nie ma a szkoda bo chciałem to kontynuować.

ocenił(a) film na 9
luk52

Za tydzień, ziom :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones