PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248045}
7,1 73 583
oceny
7,1 10 1 73583
6,0 12
ocen krytyków
Rocky Balboa
powrót do forum filmu Rocky Balboa

Według mnie S. Stallone niepotrzebnie jako reżyser zdecydował się uśmiercić żonę Rocky'ego.
Dlatego jakoś nie przypadła mi do gustu ostatnia cześć filmu Rocky'ego, której osobiście nie
uznaję i już więcej do tej części nie wrócę.
Prawdopodobnie nieudane małżeństwo Sylwestra Stallone miało wpływ na tą decyzję.

Piotr7123

Czytałem kiedyś wypowiedz, że sama aktorka nie chciała zagrać, gdyż na tle "wiecznie młodego" Stallone wyglądałaby po prostu staro.

ocenił(a) film na 6
Piotr7123

5 części i 6 już powinno nie być.

ocenił(a) film na 8
Piotr7123

No nie wiem, szósta część to piękne zakończenie całej sagi. Kończy się poniekąd... powrotem do początków. Rocky znów teoretycznie przegrywa( i znów z czarnoskórym bokserem ;)), ale tak naprawdę wygrywa. To było konieczne, aby po słabej piątej części cała saga miała dobre zakończenie. To samo z Rambo, gdzie też dostał w końcu dobre zakończenie. Rambo i Rocky to jedne z niewielu naprawdę udanych powrotów bohaterów z lat 80-tych( Terminator 3 był taki-se, Szklana Pułapka 4 też). Być może dzięki temu, że to Stallone nie tylko grał ale i tworzył te nowe części.

kozas15

Zgadzam się z tobą, Rocky VI zmywa hańbę V i IV.

ocenił(a) film na 8
NikKlik

hanba 4? bez przesady, 4 jest dobra, a dopelnia ja w swietny sposob soundtrack, przez to tez ma swoja wartosc, 5 to lekkie nieporozumienie, ale czy zakonczenie byloby tak dobre, gdyby nie slabszy poprzednik?

Pschemass

Może trochę przesadziłem, ale w porównaniu z pierwszym Rockym czwórka i piątka wypadają bardzo słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones