PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35392}
5,6 7 253
oceny
5,6 10 1 7253
Rodzina Addamsów: Spotkanie po latach
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów: Spotkanie po latach

Są filmy kręcone potrzebnie i niepotrzebnie. Ten zalicza sie do tej drugiej kategorii. Nie rozumiem po co, dla kogo i czemu akurat Addamsowie! Dwie pierwsze części były cudowne, to były filmy, które można oglądać kilkanaście razy. A ten gniot, to coś, ta beznadzieja zrobiona z dwóch powodów:
1.Dla kasy
2. Żeby trochę powkurzać widzów

nawet nie umywa się do tamtych części! Zaczynając od innych, a co za tym idzie gorszych aktorów (w ogóle mi tutaj nie pasują) a kończąc na pozbawieniu niemal całkowicie Addamsów czarnego humoru. To jest niewybaczalne, nienormalne i w ogóle nie! Oby moje oczy nigdy nie ujrzały tego badziewia po raz drugi bo- słowo daję- nigdy więcej nie włączę TV. Koniec.

Lady_From_Burton_World

Zapomniałam dodać, że średnia tego filmu to jakiś bardzo niesmaczny żart- mogę dać najwyżej 3

ocenił(a) film na 7
Lady_From_Burton_World

niesmaczna to Ty jesteś.film ma fajny klimat,można sie pośmiać.ogólnie łatwy film do strawienia.

ocenił(a) film na 9
crazy_cursor

Dziś było na tvn. Mi sie nawet podobało. Świetny film i pośmiać się można ;)

Gagisa

Nie był taki zły, ujdzie.

ocenił(a) film na 2
crazy_cursor

Film jest karygodny... Biorąc pod uwagę dwie pierwsze ekranizacje, opowiadające o przygodach Rodziny Addamsów, ta część wydaje się być niesmacznym żartem. Oczywiście, szanuję zdanie tych, którym ten film się podobał. Ja natomiast, czuję niesmak. Pierwsze dwie części miały niepowtarzalny mroczny klimat, prosty ale nie głupi czarny-humor, świetne kreacje z aktorstwem na wysokim poziomie, urzekającą charakteryzację i scenerię. W moim odczuciu tego wszystkiego brakowało właśnie tej odsłonie... Taka kolorowa bajeczka - zupełnie nie ze świata Addamsów.

ocenił(a) film na 1
Lady_From_Burton_World

Zastanawiam się, czy kasa i irytowanie fanów Adamsów to naprawdę tak "poważne" powody by niszczyć legendę...? Plastik nie film!

użytkownik usunięty
Bishvilcha

No, ależ mnie wkurzyli!!!! Wszyscy - i scenarzysta i reżyser i aktorzy!!! Zarąbali na śmierć legendę rodziny Adamsów! Absurdalny humor i perfekcyjnie przemyślana obsada dwóch pierwszych części, czyli to za co przez lata całe uwielbiałam Adamsów, zostały zamienione na...nie wiem nawet jak to nazwać - na wypociny jakieś koszmarne! "Tfurcy" tego czegoś, wykorzystując okazję do zrobienia kasy, wykazali się totalnym brakiem poczucia przyzwoitości, że o warsztacie reżyserskim nie wspomnę. Jestem zbulgotana! Moje wspomnienia z dzieciństwa zostały zbezczeszczone (że się tak górnolotnie wywnętrzę).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones