PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 492
oceny
6,1 10 1 18492
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

Jak, mając w ręku takiego gotowca jak Rodzina Adamsów, można było spłodzić takiego gniota? I jakim cudem udało im się do tego maszkarona skompletować taką obsadę? Czy ci aktorzy nie obejrzeli najpierw tego filmu, nie przeczytali scenariusza zanim zgodzili się wziąć udział w tym... czymś? Nawet sama animacja pod względem technicznym odstaje mocno od produkcji z tego roku, czy nawet lat poprzednich. Humor? Może ze 2 albo 3 momenty zaledwie zabawne. Fabuła? Koszmar. Dialogi? Potworki. Jest to film skrojony na miarę kategorii NIEPOROZUMIENIE Filmwebu.

Helicon

Zgadzam się z Tobą! Totalny Gniot z beznadziejną fabułą! Nudny i nieśmieszny! Nie rozumiem jak inni ludzie mogą się tym czymś zachwycać!?

ocenił(a) film na 7
Helicon

Animacja dla całej rodziny a pan oczekuje 1:1 rodziny Adamsów ...... Moim zdaniem film jest fajny a przy tym bardzo lekki ogląda się go bez trudu , są fajne nawiązania do filmów z sagi co prawda w innej oprawie ale nadal wyczuwalne. W nie których miejscach miałem nie dosyt ale no dla tego nie daje 8 czy 9 tylko 7 ....

Helicon

Fabuła był zrozumiała z zakończeniem mającym morał - Mianowicie pozorna odmienność w przypadku Addamsów w zachowaniu i wyglądzie, może przerazić dopóki nie poznamy drugiej osoby, humor natomiast występuje w postaci groteski wiec nie jest to humor w którym żarty padają co scenę.

buterfly

Drogie koleżanki, drodzy koledzy :-) Dla mnie ta animacja była/jest rażąco słaba niemal pod każdym względem. Ale sytuacja może wyglądać tak: co się czepiasz, ludziom się podoba. Poszedłem na ten film do kina z moją wtedy 7 letnią córką. Wychodziłem z sali kinowej zażenowany, że wziąłem dziecko na takiego gniota. Ale, pomyślałem, może jej się podobało. I jeszcze zanim zdążyłem ją zapytać o opinię, ona mówi mi " tato, nie obraź się, ale nie bardzo mi się to podobało". I to rozmowa z moją córką jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, że to jest animacja ani dla dzieci, ani dla dorosłych. Bo i dla jednych i dla drugich jest nudna, przewidywalna, wizualnie nieatrakcyjna.

Helicon

Jako widz 26 letni doceniłem zaserwowaną widzowi groteskę w połączeniu z wręcz wyidealizowanym światem w mieście, natomiast polemizowałbym czy animacja jest odpowiednia dla ciebie w wieku siedmiu lat, zaprezentowany humor uważam za wisielczy zwłaszcza w wykonaniu Wednesday.

buterfly

*dla dzieci

Helicon

melony z barcelony i pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones