PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566036}

Rodzina Addamsów

The Addams Family
6,1 18 489
ocen
6,1 10 1 18489
5,4 8
ocen krytyków
Rodzina Addamsów
powrót do forum filmu Rodzina Addamsów

Fajna rozrywka dla całej rodziny - napsrawde dzieci od 3 lata spokojnie i nawet nastolatki dobrze się bawia, docenią humor, dobrą animację, fajną kreskę, rodzice docenią zaś walory edukacyjne ;)
Mamy to równo potraktoway wątek syna i córki - partytety te sprawy ;) Jest mrugnięcie okiem do synowych i relacji rodzinnych, a w polskim dubbingu świetnie wypada Agnieszka Grochowska. Mamy poruszone m.in temat odmienności, ale też mniej oczywisty przy tej rodzinie - indywidualnych zdolnosci - nie każdy ma takei same talenty i warto rozwijać nasze prawdziwe talenty, a nie na siłę uczyć się tego, co nas nie kręci.

anusia007

Pełna zgoda. Bardzo zabawny film, z humorem, który przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym. Polski dubbing też zdecydowanie na plus. Na taką Rodzinę Addamsów czekałam od dawna :)

MartynaTom

Czyli spokojnie dla niezbyt bojazliwej 5 latki?

annaboo

moim zdaniem, jeśli jest trochę wyrobiona kinowo i nie wystraszą jej porykiwania ducha domu Addamsów, spokojnie możesz ją zabrać, groza jest z przymrużeniem oka, a film ma pozytywne przesłanie

paczanga

Z 5latką spokojnie :) Bardzo fajna animacja na rodzinny wypad.

kamila_bor

moj 4 latek na luzie, swietnie sie bawil;)

Barabarra

Moje dzieciaczki też zadowolone :)

wasiczek1

i moje:D

ocenił(a) film na 9
anusia007

Swietnie sie bawiłam:) bardzo podobal mi sie watek odmiennosci Adamsow, moja 8 - letnia corka swietnie to wychwyciła,i szczerze przyznam, ze nie spodziełam sie w tej bajce elementu edukacyjnego:)

cynaminek

Moja podobnie. Bardzo jej się podobało. Mi z resztą też ;)

bemocias

Ale fajnie było ponownie wejść do świata Rodziny Adamsów :D Super kino, dla każdego.

malwina_malwa90

Nawet nie wiedziałem, że aż tak tęskniłem za Adamsami. Wystarczyło usłyszeć ten znajomy jingiel muzyczny :)

wiktorxxbalyga

Też się zgadzam. Na początku jak zobaczyłem zwiastun pomyślałem że tą kreską mogą to sp ale później pomyślałem sobie a dam mu szanse. Po seansie w kinie byłem szczęśliwy że na to poszedłem. Gorąco polecam tą produkcje!!!

Dariuszf

Świetna kontynuacja. Mam szczerą nadzieję, że pojawią się też kolejne - bo jak widać Adamsi są ciągle na fali, aktualni i zawsze pasują do danych czasów.

malwina_malwa90

i te dialogi! mistrzostwo

ptommkt

Dialogi faktycznie swietne, daja fajny klimat.

ocenił(a) film na 9
cynaminek

Super, nie ma to jak kultowa już rodzinka, przeniesiona na nasze czasy :)

anusia007

Spokojnie można polecić najgorszym wrogom. Ewentualnie, jeżeli znamy jakiegoś natręta i chcemy, żeby się odwalił to też polecam polecać.

Helicon

Nie rozumiem. Mi film się bardzo podobał. Może nie Twój humor po prostu. Wart zaznaczyć, że mimo wszystko jest do obraz skierowany również do młodszych widzów ;)

adriennee

Tak, definitywnie mamy inne poczucie humoru. A film jest przeznaczony głównie do młodszych widzów.

ocenił(a) film na 9
Helicon

Nie wiem czego oczekiwales, ale tak, to bajka dla dzieci.

cynaminek

Ufff dobrze że mnie uspokoiłeś, bo już myślałem, że zabrałem moją 8-letnią córkę na dramat wojenny. Jeżeli masz jeszcze jakieś inne trafne spostrzeżenia, proszę podziel się nimi.

anusia007

Jeden z nielicznych filmów dla dzieciaków na który sam chciałem iść ze względu na sentyment. Warto było, Adamsi ciągle na czasie :)

anusia007

Ach łezka się w oku kręci, że to już tyle czasu minęlo od filmowych Addamsów, ale fajnie, że mozna sobie zobaczyć teraz w trochę innej odsłonie. Człowiek się starzeje, ale pewne rzeczy podobają sie niezmiennie ;) Nowy Addamsom mówię zdecydowanie 3x TAK

ocenił(a) film na 9
anusia007

Zabawny film z morałem dla dzieci. Fajne teksty i calosc "nie straszna", tak wiec mozna zabrac mlodsze dzieci. Jestem jak najbardziej na tak.

anusia007

Bardzo fajny film, niesztampowy, pokazuje jak ważne jest bycie sobą i że nie zawsze warto naśladować innych. W tych czasach niestety wszyscy chcą być tacy sami, a ten film fajnie pokazuje, że bycie innym też jest cool. Warto wierzyć w siebie i w swoje wartości :D

ocenił(a) film na 8
anusia007

długo się opierałem, bo bajka ale się okazało, że faktycznie jest śmiechowy. na niedzielnego kaca jak talala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones