PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=293411}

Rodzina Borgiów

Los Borgia
6,3 1 490
ocen
6,3 10 1 1490
Rodzina Borgiów
powrót do forum filmu Rodzina Borgiów

Luźna adaptacja książki Mario Puzo - film nudny

ocenił(a) film na 3
bruce1976

Rzeczywiście, film nie jest porywający. Jak zawsze książka lepsza, zwłaszcza, że napisana przez mistrza Puzo:)

3_july

Osobiście Puzo uważam za mistrza... jednak Rodzina Borgiów totalnie nie przypadła mi do gustu ;/ Faktycznie, w książce działo się bardzo dużo ale jak dla mnie temat był dość.. niesmaczny... reszta jego książek (z kilku które zdążyłam już przeczytać) jest powalająca. Ta? - niekoniecznie ;) Ledwie doczytałam połowę do końca nie dałam rady dotrwać ;) Takie jest moje zdanie.. Ale Puzo i tak uważam za najlepszego pisarza...

bruce1976

możesz mi podać tytuł tej książki Jordana? ja czytałam książkę J.Kalogridis `Poślubiona Borgii`, świetna i wciągająca, polecam gorąco

decey

Nie ma żadnej książki Jordana, to reżyser. Patrz serial: The Borgias.

bruce1976

Jaka jest ksiażka? Poniewaz przmierzam sie do przeczytania jej, powiedzcie czy warto.

hupcio

Książka powstała na podstawie notatek M. Puzo (ukończona przez partnerkę autora) tytuł " Rodzina Borgiów". Nie przeczytałem do końca ponieważ trafiłem na wadliwy egzemplarz :) (to co przeczytałem było na tyle ciekawe że szukałem innego egzemplarza0

bruce1976

Zakładam że zdążyłeś się już zapoznac z adaptacja Jordana. Jak ci się podoba?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones