PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=315510}

Rodzina Savage

The Savages
6,8 4 290
ocen
6,8 10 1 4290
7,3 12
ocen krytyków
Rodzina Savage
powrót do forum filmu Rodzina Savage

historia zwyczajna jak przystało na ludzi zwykłych i ich proste życie... bez kolorowania, bez nadmiernego dramatyzowania, sztucznych efektów. Ta opowieść mogła/może być historią każdego z nas. Realizm (momentami ocierający o naturalizm) tego filmu jest zdumiewający.
Tak samo zachwycający jest P.S. Hoffman nie umniejszając L. Linney i P. Boscowi. Jak w temacie: zwyczajnie nadzwyczajny!
Btw. Dodatkowo kuszący jest polski wątek.

ocenił(a) film na 6
starlight_2

film w ktorym postawiono na aktorstwo tak powiem scenariusz juz wielokrotnie poruszany nie jest niczym nowym
nieco nawet sztampa zalatywalo, rozbita rodzina, smierc ojca, i zmiana zycia bohaterow moze nie na lepsze ale przynajmniej na wizecie sie barami z zyciem
nie wykorzystana postac ojca, kilka scen z jego udzialem ale jak dla mnie nieslusznie byl tylko tlem dla hoffmana
jak dla mnie mila miniaturka dobrze zrobiony film ze swietnymi aktorami i pierwszorzedna rezyseria

ocenił(a) film na 8
starlight_2

Zgadzam się, zwyczajna historia z życia i właśnie to najbardziej zmusza do refleksji. Film jest smutny, choć posiada kilka wątków, w których człowiek niekontrolowanie się uśmiecha.
świetna gra aktorska, niezwykłość prostoty ludzkiej i całej historii jak dla mnie 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones