PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216853}

Rodzinka Robinsonów

Meet the Robinsons
6,9 24 355
ocen
6,9 10 1 24355
5,7 7
ocen krytyków
Rodzinka Robinsonów
powrót do forum filmu Rodzinka Robinsonów

Wszystko ok. Bardzo dobrze zrobiony film, ciekawe postaci i nawet nawet fabuła. Tylko jest napisane że to film dla dzieci, a z tego co widziałam mogłoby to byc nie do końca zrozumiałe przez 6-9 latków. A do tego może z 5 razy w filmie przewijają się napisy :). Ale Bez tego jest to fajny filmik. Daje 9/10

Melanie

a ja daję 8/10 :)za krótki za krótki za krótki

adamulator_2

[nie mowilem ze film za krotki tylko moj komentarz :D]

adamulator_2

a warto isc na to.... Czy smieszny jest

ocenił(a) film na 9
Kinomaniak20

Czy warto? Hmnn.. Jeśli nudzi ci się, warto. Film jednak nie dorasta do poziomu Shreka czy Madagaskaru itp. Jest to jednak fajny, miły czasem nawet z odrobinka humoru film. Warto. Ja byłam i nie żałuję :) Pozdrówka

Melanie

nie ma co tych filmów porównywać
rodzinka robinsonów kierowana jest głównie do młodego widza, byłem z córką 4,5 lat jej sie podobał.

adamulator_2

mi się to wcale nie podobało ;/ cały filmik przegadałam ze znajomymi xD

ocenił(a) film na 9
karola513

Hehh. Nic dziwnego że ci się nie podobało, jeśli nie oglądałaś. hehe
Pozdrówka

ocenił(a) film na 7
Melanie

Dla mnie film dobry, ale nie jakiś super. Skierowany głównie do dziecie w wieku 9-13 lat, choć studenci (jak ja :P) tez mogą się czasem nieźle uśmiać przy kilku lepszych scenach (rozbroił mnie tekst dinozaura i to jak żaby wpadkowały mini kapelusz do bagażnika limuzyny, czysta mafia XD). Tak więc podsumowując dla mnie film 7/10, ale tylko na raz.

artur_t

Heh Też zamierzam na to iść i też jestem studentem ale nic nie poradze ze jestem z dziecinniały :D

użytkownik usunięty
Melanie

Mnie też się podobało. Daję 9/10. Byłam na tym filmie z 5-cio letnią kuzynką i nie bawiłam się gorzej od niej. Największym problemem jest to, że w filmie sa napisy... A małe dzieci nie czytają szybo. Wiem to dobrze, w końcu sana przeżyłam 1-szą klasę...

mi tez sie bajka podobała.

ocenił(a) film na 7
Melanie

Film wcale nie za krótki bo dłużej niż te 1,5h bym już nie zdzierżył. Zdecydowanie dla małych dzieci, starsi raczej wynudzą się jak mopsy, może w kilku miejscach się uśmiechną, a w jednym czy dwóch nawet głośniej się zaśmieją, ale to wszystko na co stać tą bajeczkę. A od słodyczy aż mdło się robi. Miało to być lepsze od "Kurczaka małego"(nawiasem mówiąc motyw bardzo podobny-odrzucony dzieciak, którego nikt nie rozumie)który był jak dla mnie b. zabawny a wyszło odwrotnie. Przykro patrzeć jak wytwórnia, która bawiła kila pokoleń dzieci i dorosłych swoimi wspaniałymi kreskówkami porzuca swój dorobek i wzorem innych próbuje bawić się w papkę 3D. Od momentu porzucenia tradycyjnej animacji najwyraźniej nie mogą się odnaleźć.
7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones