PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=216853}

Rodzinka Robinsonów

Meet the Robinsons
6,9 24 337
ocen
6,9 10 1 24337
5,7 7
ocen krytyków
Rodzinka Robinsonów
powrót do forum filmu Rodzinka Robinsonów

Na filmie nie byłem i nie zamierzam iść, ale usłyszałem w trójce piosenkę "Cisza i Wiatr" A. Rojka i jestem nią zachwycony. Dla takich piosenek chce się żyć. Więc soundtrack 1 klasa. Teraz szukam drugiej piosenki Rojka z tej bajki, "Cokolwiek Się Zdarzy". Polecam

Zapraszam do mnie na bloga :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vannes

CISZA I WIATR to świetna piosenka. potrzebuję jednak COKOLWIEK SIĘ ZDARZY.. a nie mogę jej znaleźć. jezeli ktoś ma to poproszę o wysłanie mi na maila marta_tadrowska@tlen.pl

ocenił(a) film na 9
marta_tadrowska

Rzeczywiście fajna ta piosenka, ale ja ją i tak wolę w oryginale Roba Thomasa "Little Wonders". A tę pierwszą "Another believer" wykonuje Rufus Wainwright, którego zresztą uwielbiam:) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Sparkling1986

Właśnie obejrzałem film. Piosenkę "Cisza i wiatr" znałem już wcześniej (oczywiście rewelacyjna) i jakież było miłe zaskoczenie kiedy usłyszałem ją na koniec filmu :-)

Peterek_dg

piosenka to cover roba thomasa "little wonders"

lucaspaul

Popieram Was wszystkich!!! PIOSENKA ZACHWYCA!!! Mogę jej słuchać non stop bo mega pozytywnie mnie nastawia :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones