PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111709}

Rodzinka Yamadów

Hōhokekyo Tonari no Yamada-kun
7,2 3 265
ocen
7,2 10 1 3265
8,3 3
oceny krytyków
Rodzinka Yamadów
powrót do forum filmu Rodzinka Yamadów

Razem

ocenił(a) film na 8

Jak dla mnie rewelacja. Polecam te anime do wspólnego rodzinnego oglądania. Szczególnie przypadł mi do gustu wykład babci Yamada o życiu rodzinnym z początku filmu-coś pięknego. Oczywiście pełno tez było dobrego ciętego humoru jak i sentencji.
8/10

ocenił(a) film na 8
kokoc

Jak widać, audycja dzieł studia Ghibli na TVP kulturze przynosi żniwa, a co do filmu, jest on na pewno wyjątkowy. Kreska w anime jest charakterystyczna i na ogół nie różni się niczym w poszczególnych filmach, klimat jest fantastyczny, chwilami patetyczny, jednak Rodzinka Yamadów stawia ten koncept do góry nogami i właśnie dla tego jest warta uwagi.
Gdzieś w czeluściach internetu wyczytałem recenzję, że wadą filmu jest jego długość, ja jednak dotrzymałem z przyjemnością do końca, oczywiście, było warto, nakręca pozytywnie, epizody są krzywym zwierciadłem rzeczywistości, pomimo tego uderza w nich niewymuszony, wręcz doskonały humor. 8/10 j.w.

ocenił(a) film na 8
przemmeq

długość rzeczywiście może przerazić, ale bez problemu można ją sobie podzielić na części (np. nagrywając lecące na TVP Kultura w lutym, bądź po prostu kupując w sklepie), a wtedy jeszcze bardziej delektować atmosferą, humorem i mądrostkami :)) Fenomenalne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones