PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876834}

Rodzinna zamiana ciał

Le sens de la famille
6,3 1 050
ocen
6,3 10 1 1050
Rodzinna zamiana ciał
powrót do forum filmu Rodzinna zamiana ciał

Klasyką francuskiej komedii ten obraz raczej nie zostanie,ale jak to w przypadku większości francuskich komedii bywa seans był całkiem przyjemny.Sama fabuła absurdalna na maksa,ale co najważniejsze śmieszna,mnie ten film wprowadził w dobry nastrój już od pierwszej sceny w wesołym miasteczku.Na plus również bardzo dobra gra pary Lamy-Dubosc(zagrać tyle różnych i to tak odmiennych postaci w jednym filmie to jest sztuka).Na minus - troszkę za dużo było tych zamian,pierwsza była OK,ale pózniej już się można było momentami lekko pogubić.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Kleju...
Zawiodłem się teraz na Tobie i to bardzo!
1.To przecież było tak fantastycznie pokręcone, ze aż sięgnęło do następnej Galaktyki! ;)
2. Jakim cudem nie dostrzegłeś takiej pięknej truskawki?: (Rose de Kervenoaël)
A zagrała tutaj: https://www.filmweb.pl/film/8+Rue+de+l%27Humanit%C3%A9-2021-10001375 - obczaj to natychmiast!
3. Ale ci wybaczam, bo ewidentnie nie spotkałeś jeszcze żadnej fajnej dziewczyny, która by ci chciała pokazać swojego... siurka ;)
No to teraz kombinuj... ;)

ocenił(a) film na 6
kotlet4ever

Niezła komedia,ale tylko niezła - przyjemnie się to oglądało,ale 8 to dla mnie za dużo."8 Rue de L'Humanite" ogladałem i dałem tu 7 - dobra,momentami lekko wzruszająca komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones