PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688289}
6,9 74 253
oceny
6,9 10 1 74253
5,4 7
ocen krytyków
Rodzinne rewolucje
powrót do forum filmu Rodzinne rewolucje

Stary duet Adam Sandler i Drew Barrymore moze nie jest jakis rewelacyjny, ale na pewno sie sprawdza i jest przynajmniej dobry. Tak tez bylo w tym przypadku, w Rodzinnych Rewolucjach. Komedia smieszy, jest lekka w odbiorze, ogolnie czas na produkcji mija szybko i widz sie dobrze bawi. Humor na poziomie srednim, umiarkowanym, ale z duza iloscia smiesznych scen, Gra aktorska troszke oklepana - juz sprawdzona, ale dalej smieszna. Ogolnie nie nudzilem sie, a o to chyba chodzi.... polecam... 7/10

Bambim

przyjemny, lekki, niezobowiązujący seans, w sam raz na upały :) nawet kilka scen mnie wzruszyło.
styl humoru akurat mi odpowiadał, bo obyło się bez tekstów obsceniczno-obrzydliwych, za to sporo żartów sytuacyjnych, życzliwie i słodko.

dla zainteresowanych: więcej o moich wrażeniach, bez spojlerów => http://filmynakanapie.blogspot.com/2014/07/blended-2014.html

kajfilka

Ten duet juz dwukrotnie sie sprawdzil i za kazdym razem bylo wzruszajaco i smiesznie za razem dlatego nie ogladajac jeszcze filmu zaufam temu duetowi bo nigdy mnie nie zawiodl -:-)

ocenił(a) film na 6
Bambim

Lubię ich oboje.
Drew ma taką słodką buźkę. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones