PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688289}
6,9 74 253
oceny
6,9 10 1 74253
5,4 7
ocen krytyków
Rodzinne rewolucje
powrót do forum filmu Rodzinne rewolucje

Dlaczego?

ocenił(a) film na 2

Bezwstydne lokowanie produktu - co najmniej 17 różnych firm
Reklama fastfooda/sieciówki - 2 sceny
Reklama amerykańskiej firmy turystycznej - i to jak!
Reklama smartfona - Iphone i Nokia jednocześnie!
Gagi z masturbacji - 3 sceny
Gagi z plucia/paprania się jedzeniem - tylko 1
Kopulujące zwierzęta - check
Znęcanie się nad zwierzętami - 3
Gagi z interakcji dzieci z życiem seksualnym rodziców - parę
Gagi z dzieci którym dzieje się krzywda - matka wali głową dziecka o ściany - boże jak śmiesznie!
Gagi z osób starszych którym dzieję się krzywda - naprawdę nie rozumiem dlaczego to jest zawsze obecne w filmach
z Sandlerem
Żenujące rasistowskie gagi - od pyty, w końcu akcja filmu dzieję się w afryce.
Gagi z uderzeń/kopnięć w jądra - szok! tylko jedna scena!

100% Sandler-style, 5 gwiazek na 4, złota palma w dupie srebrnego lwa.

ocenił(a) film na 10
litwinontour

Dla ciebie żenujące dla innych śmieszne. To nie jest komedia dla każdego. Ja tam uwazam że było się z czego pośmiać. W kinie kazdy był zadowolony, wszyscy nawet zostali i oglądali końcowe urywki zza kulis. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
WielkiSzu

Po pierwsze Claudia to chyba nie gościu nie sądzisz? Więc nie wiem kto tu jest poj**any, a poza tym czy ja napisałam, że śmieszy mnie rasizm? What the fu*k?!

Claudia_filmweb

A g*wno mnie obchodzi twoja płeć. Wcześniej była mowa o tym, że w filmie są rasistowskie wątki, a ty (nie wykluczając tego) napisałaś, że taki humor cię bawi, więc sama sobie przeczysz dziewczynko

ocenił(a) film na 10
WielkiSzu

Czy ty przeczytałeś pierwszy post? Bo kurnia nie wydaje mi się. Tam nie jest tylko o rasizmie. Kurde mam ci każdy podpunkt rozpisywać co mnie bawi a co nie. A tak btw to w ogóle oglądałeś ten film? Bo nie wydaje mi się, a masz najwięcej do gadania. Ile tam masz rasistowskich żartów, co? Bo ja jakoś żadnego nie kojarzę. To nie pierdziel głupot jak nie masz o czymś pojęcia... :/

ocenił(a) film na 7
Claudia_filmweb

Droga Claudio, nie karm trolla, do tego własnymi nerwami :(

ocenił(a) film na 10
Reiz3N

No przepraszam, trochę mnie poniosło, ale nie lubię takich ludzi xD

ocenił(a) film na 9
WielkiSzu

Dublowales nosorożca w tym filmie ? :-)

ocenił(a) film na 9
litwinontour

Nie kojarzę by był jakikolwiek rasistowski tekst :O

ocenił(a) film na 7
litwinontour

litwinontour, pełen szacun za spostrzegawczość lub współczucie za "wrażliwość" na reklamy ;)

Z sieciówki kojarzę tylko wallmarta, komórka jakaś była ale co do firm nie mam pojęcia, jaka firma turystyczna (z zasypiającym dziadkiem i brakiem paliwa ;D ) też nie mam pojęcia. Gagi z masturbacji - no daj spokój, to już przeczulonym trza być ;)

To samo co do gagów z jedzeniem, znęcanie się nad zwierzętami? Tego to w ogóle nie pamiętam o,0 Zalatuje wariato-zielonymi trochę to ale okej.

"Gagi z osób starszych którym dzieję się krzywda" - jeśli mówisz o akcji babci i gokarcie, to ja tam śmiechłem i to porządnie, ale jeśli wolisz się oburzać... cóż, Twój wybór ;)

"złota palma w dupie srebrnego lwa." - Uff, dobrze, że mamy takich poprawnych i kulturalnie wypowiadających się ludzi jak Ty... oh, wait a minute. :)

ocenił(a) film na 10
Reiz3N

No dokładnie, nawet nie umie poprzeć tego co napisał poprawnymi argumentami. Co się z tymi ludźmi dzieje xD

ocenił(a) film na 10
Claudia_filmweb

Z godzinę temu wyszlam z kina film i wzrusza i bardzo mnie smieszyl nie byl banalnie zaskakujący - scena z pocałunkiem np. Świetnie mi sie oglądało nie mam uwag i to jest tylko film a nie prawdziwe życie by wspolczuc starszej pani bo w rzeczywistości była by to tragedia a reklamy SA w każdych filmach mnie nie przeszkadzały bo nie były przesadnie pokazywane uwarzm i nie zwracalam uwagi ja gorąco polecam film to jest moje zdanie każdy może mieć inne

ocenił(a) film na 10
anagosik

Najwyraźniej tylko twórcy tego wątku coś nie pasuje,no ale cóż zawsze się ktoś taki znajdzie.

ocenił(a) film na 10
Claudia_filmweb

Nigdny jeszcze nie było tak by wszystkim było ok :-) zycie ...

ocenił(a) film na 7
litwinontour

Poszedłeś do kina aby wyłapywać reklamy i obrażające sceny?
No nieźle......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones