PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450178}

Rok pierwszy

Year One
5,5 36 202
oceny
5,5 10 1 36202
2,8 8
ocen krytyków
Rok pierwszy
powrót do forum filmu Rok pierwszy

Ale kiedy wchodzimy na grunt Biblii, to ten kto wie co stało się z Sodomą i Gomorą, czy jak to było w przypadku Izaaka, no to totalna klapa.Film się robi ordynarny i niesmaczny, taki pod publiczkę, totalna wiocha, normalnie...Szkoda polskich dolarów...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
matiwww2

Twój wpis obraził

Dyskobol

Bo to niby parodia ma być. Ja wiem, ze nie mieli tam golarek do nóg, ale żeby z Ewy robić chłopa? :D Nie przeszkadzają mi żarty biblijne, ale nie cierpię żartów kiepskich. Na dowolny temat. Jest sporo przezabawnych dowcipów o Adamie i Ewie, aż szkoda, ze nikt tutaj z nich nie chciał korzysatć.
A uczucia religijne to maja nie tylko "katole". Protestanci i prawosławni też. I Żydzi. I muzulmanie. I hinduiści. A nawet, jak się okazało po SP, sekta scjentologiczna... ;)

ocenił(a) film na 2
Szarobure

btw ateistki też mają uczucia. a nawet odczucia. estetyczne. swoim durnym wpisem obraziłeś te ostatnie. zastanowię się, czy nie wysłać ci listu z wąglikiem. albo z mąką. a w sumie to chyba szkoda na znaczek ;)

schschfikation

A gdzie ja tam kogoś obraziłam, co? :)

ocenił(a) film na 2
Dyskobol

akurat jedyne sensowne pomysły to te historyjki biblijne. szkoda tylko, że upstrzono je głupawymi gagami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones