PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691412}

Rok przemocy

A Most Violent Year
6,6 7 610
ocen
6,6 10 1 7610
7,4 9
ocen krytyków
Rok przemocy
powrót do forum filmu Rok przemocy

Zawiodłem się mocno. Przez cały film zupełnie nic się nie dzieje. Gra aktorska na bardzo niskim poziomie. Nie polecam. Szkoda czasu!!

Marek84

widocznie za trudny dla ciebie,na przyszłość nie zabieraj się za filmy które zmuszają do myślenia,

Mr_Macphisto

Za trudny?! Mam swoje zdanie a o gustach się nie dyskutuje. Wymyśl coś lepszego,. Twój komentarz na bardzo niskim poziomie- dorośnij

ocenił(a) film na 7
Marek84

"Powiadacie mi przyjaciele, że o gusty i o smaki spierać się niepodobne? Ależ, wszelkie życie jest waśnią o gusty i o smaki. " - Fryderyk Nietzsche

Marek84

O gustach się dyskutuje, Twoje wpisy i Twój sposób rozumowania... Cóż. Są na bardzo niskim poziomie ;)

ocenił(a) film na 2
Mr_Macphisto

A co w tym filmie trudnego?? Fabuła filmu zupełnie o niczym, prostacka i irracjonalne zachowanie jednego z pracowników, poza tym skoro głównemu bohaterowi nie pierwszy raz taki numer wykręcono z kradzieżą cysterny dosłownie na żywca na autostradzie wśród wielu świadków, gdzie policja lub jej zainteresowanie poza tym są firmy ochroniarskie... Myślałem że fabuła będzie coś w stylu że policja i inni biznesmeni są w zmowie aby go wykończyć finansowo itp. w końcu to lata mafijne a tu się okazuje że to zwykli złodzieje mu podprowadzali paliwo i sprzedawali za grosze hahaha śmiech na sali normalnie co za głupoty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones