PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9212}
6,6 1 065
ocen
6,6 10 1 1065
Rollercoaster
powrót do forum filmu Rollercoaster

Dobry thriller z końca lat siedemdziesiątych z gwiazdorską obsadą. Timothy Bottoms w roli psychopaty jest niesamowity, a ścigajacy go George Segal i grający agenta FBI Richard Widmark również zagrali bardzo dobrze. Jest to moim zdaniem jeden z najlepszych filmów sensacyjnych produkcji USA. Dzisiejsze filmy akcji nie mają takiego klimatu jak choćby właśnie ,,Rollercoaster''.

ocenił(a) film na 7
jarek_33

Bez przesady, to brzmi troszkę jak biadolenie typu "za moich czasów to było..." :)
Obecnie dreszczowce kryminalne (bo to tego typu film, raczej mało w nim sensacji) też potrafią być udane, ale Rolkaster ma też wiele zalet i swój własny klimat. 7/10 to dobra dla niego nota , mi się podobał, ale oglądałem wiele lat temu, obawiam się czy obecnie, nie będzie za bardzo "trącił myszką" ....

ocenił(a) film na 7
jarek_33

W sprawie obsady - właśnie zobaczyłam faceta, który grał "Świadka mimo woli". Pewnie podczas premiery tego filmu nikt nie zwrócił na niego uwagi, ale teraz, po tej jednej jedynej dużej roli w życiu, już się go zauważa, nawet w epizodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones