PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113502}
6,5 6 083
oceny
6,5 10 1 6083
6,8 5
ocen krytyków
Romance & Cigarettes
powrót do forum filmu Romance & Cigarettes

Gandofini, Sarandón, Winslet, Walken, Moore, Turturo (Aida i Joh), bracia Cohen jako producynt... - obsada kapitalno, gatunek musicalowy tyż, a sóm film? Niystety marny... Poza jednym przezabawnym mómyntym, w którym Christopher Walken śpiywo DELILAH Tóma Jónesa i apetycznóm obecnościum Mandy Moore niy ma w tym filmie niczego godnego uwagi... Nawet ciućmoczek Buscemi, tak charakterystyczny we wszyskich epizodach w jakich gro, tukej niy mo w czym błyszczeć... Nic ino brziidkie zdjyńcia brzyidkiego przedmieścia. Rozczarowanie roku...

ulubione

11 miesiyncy potym:

Prawie rok tymu tyn film niy przipod mi do gustu, ale niy udało mi sie wtedy wpaś na to, że szło by go w pisać w poetyka kina Johna Watersa. Wtedy te biydne przedmieścia i bohaterów z klasy pracujóncyj oglóndo sie już inaczyj. Zamias wysublimowanych, broadwayowskich numerów musiaclowych, łóni śpiywajóm hiciory znane z radia, co tyz jakoś oddaje ich myntalność i tożsamość (idiotycznie wyglóndołby robotnik stepujóncy w ancugu a la Fred Astaire, ale nucóncy melodia Tóma Jonesa w szlafroku na ganku jes już cołkiym prawdziwy!).

No i te nazwiska: Gandofini, Sarandón, Buscemi, Winslet, Walken, apetyczno Mandy Moore, Turturo (Aida i John), bracia Cohen jako producynty, Mary-Louise Parker.. - obsada kapitalno! Polecóm tyż przezabawny mómynt, w którym Christopher Walken śpiywo DELILAH. Nawet ciućmoczek Buscemi po roku od poprzednij projekcji wydowo mi sie być taki jak zawsze (czyli udany i pociorany). Warto czasym dać filmowi drugo szansa!

Tym razym polecóm :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones