PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9225}
7,2 22 532
oceny
7,2 10 1 22532
7,3 3
oceny krytyków
Romper Stomper
powrót do forum filmu Romper Stomper

Film niezły, sporo emocji, brutalności itd, ale nie ma porównania do Więźnia Nienawiści, to drugie to prawdziwe dzieło sztuki a romper stomper to zwykła opowiadanka..

ocenił(a) film na 9
bercik1444

Właśnie ja myślałem zupełnie odwrotnie jak obejrzałem AHX odniosłem wrażenie że Romper Stomper wbija go w ziemie.

bercik1444

według mnie mimo że oba filmy podejmują temat skinheadów nie należy ich ze sobą stawiać do porównywania

ocenił(a) film na 10
bercik1444

Chyba raczej qrva odwrotnie..

ocenił(a) film na 7
bercik1444

Zgadzam się, AHX zdecydowanie lepszy, po obejrzeniu przez tydzień tkwił mi w głowie, a ten pomimo że dobry i zmienił mi nieco pogląd na Russella, nie spowodował u mnie większych emocji. W ogóle to trochę mi namieszał, bo po jego obejrzeniu powinnam hejtować Hando i całą neonazistowską ideologię, a ja po prostu znienawidziłam postać graną przez McKenzie i w zasadzie to sama nie wiedziałam po której stronie jestem.

ocenił(a) film na 6
bercik1444

napierdalanka, napierdalanka, ruchanie, napierdalanka, napierdalanka, ucieczka, napierdalanka, ucieczka, napierdalanka, ruchanie, napierdalanka. chyba tak powinien wyglądać opis tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones