PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690310}

Rurouni Kenshin: The Legend Ends

Rurōni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen
7,2 2 013
ocen
7,2 10 1 2013
Rurōni Kenshin: Densetsu no Saigo hen
powrót do forum filmu Rurōni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen

,,Rewelacyjna walka Kenshina z Aoshim. Jak dla mnie pierwsza częśc najlepsza, ale cała trylogia ogółem bardzo udana. Polecam nie tylko fanom mangi

ocenił(a) film na 8
Baby_Black27

Z PL oglądałaś ? Jak tak to napiszesz z jakiej strony :) ?

ocenił(a) film na 8
Hachiko_2

napisy pl znalazłam sama w sieci, film mam u siebie na cho_miku, ale z tego co kojarzę można obejrzec online z napisami polskimi

ocenił(a) film na 10
Baby_Black27

Jak dla mnie właśnie ta część była najlepsza!
Jedynka była wspaniała i zachwycałam się nią non stop. Dwójka nieco słabsza, ale również trzymała poziom, natomiast ostatnia część aż przerosła moje oczekiwania! Cały czas trzymała mnie w napięciu, na początku była raczej spokojna, ale potem jak akcja ruszyła to nie mogłam spokojnie usiedzieć, tak bardzo emocje mną szarpały. Sceny walk biją na głowę nawet te z pierwszej części. Mnie również najbardziej podobał się pojedynek Kenshina z Aoshim, ale z Shishio też był niezły. Poza tym pewnie nikt nie zwrócił na to uwagi, ale mnie spodobało się 'starcie' (o ile można to tak nazwać) Himury z policjantami w dojo Kamiya. Kenshin jak zwykle pokazał klasę- ładnie odsunął pannę Megumi i zaczął robić zwinne uniki :D
Muzyka jak zwykle zachwycająca i doskonale dopasowana do scen, buduje klimat.
Aktorstwo na najwyższym poziomie. Sato Takeru to niezwykle utalentowany i wszechstronny młody aktor, uwielbiam go oglądać, wie, jak grać. Znowu pokazał, że stać go na wiele. Idealna mimika, zwłaszcza podczas walk, świetne ruchy, gesty, ton głosu... Do tego należą mu się wielkie brawa, bo wszystkie sceny walk odgrywał sam (bez kaskadera, itp.), a to na pewno wymagało od niego wiele pracy i przygotowań. Aktorzy grający Saito i Aoshiego też się dobrze spisali, Sanosuke jak zawsze rozśmieszał, Yu Aoi i Emi Takei również bez zarzutu... Tatsuyi Fujiwary nie lubię to nie będę się wypowiadać :)
Dla mnie godne zakończenie całej trylogii i aż mi smutno, że to już koniec... Pozostaje jedynie włączać od nowa, albo czekać na nowe filmy i dramy z Sato :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones