PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830553}
5,6 6 225
ocen
5,6 10 1 6225
Rust Creek
powrót do forum filmu Rust Creek

Film miał premierę w 2018 i nikt go prawie nie oceniał. Czuje się zobligowany, aby coś napisać w tej sytuacji.

Kawał dobrego filmu. Może nie jest to dzieło sztuki, ale mocne 8/10 dostaje bez zająknięcia. Głowna rola zagrana według mnie rewelacyjnie. Nic nie jest udawane ani robione na siłę, co w takich filmach może razić najbardziej. Logiczne wybory i autentyczne zachowania na plus. Niektórzy narzekają na oklepaną fabułę, ale ja nic takiego nie odczułem. Polecam gorąco. Na marginesie, ten szeryf to.. wstawcie epitet po obejrzeniu filmu :)

trigersson

Gra aktorska i zdjęcia naprawdę super, niestety zabrakło trochę realizmu, zbyt naiwna ta policja, zbyt naiwne te walki w których głowna bohaterka powala większyc od siebie mężczyzn. Daję 7/10 bo tak czy inaczej całkiem przyjemnie się oglądało.

ocenił(a) film na 3
trigersson

Logiczne wybory? Ja nic takiego nie zauważyłem, zarówno bohaterka, dwóch redneck'ów jak i szeryf mieli raczej IQ niższe niż przeciętna małpa.

Klakierus

To se filmy irackie, hinduskie i afganskie ogladaj. Czy co tam was inteligentnych, ambitych i spostrzegawczych jara w kinematografii. Ciekawe czy w swoim zachowaniu tak latwo wylapujesz absurdy...

ocenił(a) film na 3
TomaszB_1980

Ty podstawówkę skończyłeś, jeszcze nie czy nie udało się? Po pierwsze twoja wypowiedź nie wnosi nic do tematu, nie wskazałeś żadnego logicznego wyboru bohaterów, po prostu aby coś napisać typu nie wiem ale się wypowiem. Po drugie w swoim życiu nie wyłapuję absurdów gdyż ich nie robię, to nie amerykański film, a poza tym moje życie to nie twoja sprawa. Po trzecie irackie czy afgańskie sam oglądaj, a nie narzucasz innym swoje preferencje panie "żabka". Po czwarte zalecam skończenie podstawówki przed kolejnymi wykładami, aby poprawnie używać języka polskiego.

Klakierus

"Logiczne wybory? Ja nic takiego nie zauważyłem, zarówno bohaterka, dwóch redneck'ów jak i szeryf mieli raczej IQ niższe niż przeciętna małpa". Ty ku.rwa wniosles do tematu."w swoim życiu nie wyłapuję absurdów gdyż ich nie robię, to nie amerykański film". NIc nie trzeba dodawac geniuszu. Podstawowke moze skonczyles, mama byla dumna z testu na IQ ale we lbie jakas zawierucha, co? To co, jednak filmy irackie dla ciebie...

ocenił(a) film na 3
TomaszB_1980

Odpowiedz na jedno proste pytanie: dlaczego uciekłeś z wiadra?

Klakierus

Chocby po to, zeby takim "logikom" i krytykom jak ty pokazac jak bardzo ich gadanina i pisanina jest swiatu niepotrzebna. Ty raczej z wiadra swojego "intelektu" nie wybrniesz.

ocenił(a) film na 3
TomaszB_1980

Więc jednak przyznałeś się, że uciekłeś z wiadra po skrobance. Poza tym jako swój cel aby "pokazac jak bardzo ich gadanina i pisanina jest swiatu niepotrzebna" obierz najpierw siebie.

Klakierus

Smierdzisz krytykiem filmowym. Spojrz na komentarz nizej#Logan. A jak dzielona z psem wasza jedyna szara komorka zadziala, to moze zrozumiesz ile takiego "logika" jak ty dzieli od nawozu.

ocenił(a) film na 3
TomaszB_1980

Ty śmierdzisz idiotą, rozpocząłeś dyskusje "To se filmy irackie, hinduskie i afganskie ogladaj." - wypowiedź na poziomie karalucha, nie wiem z jakiej dziury pochodzisz (używanie słowa "se" zamiast "sobie"), ale wracaj do niej. Jak pisałeś, twoja pisanina jest nikomu niepotrzebna. Odpisywanie na twoje wypowiedzi to tylko strata czasu, więc możesz dalej pisać swoje wypociny, może znajdzie się ktoś podobny do Ciebie aby to kontynuować.

Klakierus

Sobie, to moge napisac do osoby na poziomie. Ciao geniuszu!

ocenił(a) film na 7
trigersson

Kopem w jaja można powalić większych od siebie. Dziewuszka też była wysportowana i swoje ważyła, więc nawet sporego chłopa mogła zaskoczyć. Przecież żadnego z nich de facto nie powaliła, jednego w feworze walki dziabnęła nożem a drugiego dłutem. Nic co byłoby poza zasięgiem człowieka walczącego o życie. Adrenalina swoje zrobi, po drzewach przecież nie skakała. Wręcz przeciwnie gdy adrenalina ustąpiła widać było jak opada z sił. Mim zdaniem wszystko trzyma się kupy.
Logiczne wybory, jak najbardziej. Główna bohaterka w dziczy, próbuje zachować pozytywne myślenie i motywację. Dwa durne rednecki, samochód zostawili, nie pomyśleli, że ktoś się zainteresuje. Dopiero jak się zrobił smród to wykombinowali, że trzeba się go pozbyć...Policja kogo miała podejrzewać? Swoich miała podejrzewać? Według mnie nic tu niewiarygodnego nie ma. Szeryf ten murzyn, też się logicznie zachowywał. Ot sytuacja, trafia się zaginięcie tuż przed świętami w rewirze jakiegoś szeryfa ciołka, niby powinien się tym zając sam, ale święta, ludzie chcą do domów... a niech tam, niech ciołek posprząta syf na swoim podwórku. Skąd miał wiedzieć, że ciołek jest umoczony?
Fajny film, fajna fabuła. Wszystko się trzyma. Ostatnie sceny trochę przewidywalne, ale w ogólnym rozrachunku dawanie temu filmowi mniej niż 6 to jakieś nieporozumienie.

ocenił(a) film na 8
Logan_123

Czy możecie podać tytuły filmów podobnym klimacie?

Logan_123

Dokladnie!!! Sam juz mam paru karkow na koncie a nie jestem harpaganem.

ocenił(a) film na 7
Logan_123

Dokładnie tak

ocenił(a) film na 7
trigersson

Zgadzam się, film trzyma w napięciu.

trigersson

Logiczne wybory powiadasz? Np. ten, że zamiast z rozbitego samochodu wziąć apteczkę i cieplejsze ciuchy, to jak kretynka tańczy z telefonem licząc na zasięg na jakimś wypi.zdówku? No tak w sumie dziś nikt bez telefonu nie przeżyje, j.ebać rany, zakażenie, hipotermię, odmrożenia - grunt to mieć smarkfona z padniętą baterią, logiczne wybory w c.huj!

wowsa

Aha i jeszcze bym zapomniał. Picie surowej wody z potoku, "bandażowanie" rany skarpetką świeżo zdjętą ze stopy wyjętej z zabłoconego i zasyfiałego buta też nazywasz logicznym wyborem? Ale w sumie z jednej strony, oby takich logicznych wyborów dokonywało więcej ludzi podobnych tobie, to przynajmniej nasza planeta odetchnie. Selekcja naturalna to dobre zjawisko :D

ocenił(a) film na 7
wowsa

Apteczka, ciepłe ciuchy... może powinna jeszcze zabrać ze sobą gaśnice i trójkąt ostrzegawczy? Pakowałeś dziewczynę sam? Czy wiesz z dobrego źródła, że miała na stanie futro z norek? Uległeś kiedykolwiek wypadkowi? Wiesz co to szok? Odruchowe działania, którymi doraźnie chcesz sobie pomóc, choć często nie maja nic wspólnego z logiką? Czy podstawy survivalu znasz z You Tube i własnych przemyśleń? Fakt, picie wody z rzeki, ochlapywanie nią rany i robienie opatrunku z brudnych skarpet jednocześnie pozbawiając się ochrony stóp, w samym środku lasu, w samy środku jesieni, to niezbyt dobry pomysł. Ale jeśli czujesz, ze jesteś bliski omdlenia, a pełna drobnoustrojów woda to jedyne źródło energii - pijesz ją. Krwawiące rany starasz się tamować czymkolwiek, a telefon to szansa kontaktu z kimś, kto wezwie pomoc. I w pierwszym odruchu dla dziewczyny z 21 wieku telefon właśnie jest o niebo lepszy niż komplet termicznych kaleson. Przeciętni ludzie w takich sytuacjach nie myślą jak wyborni traperzy, komandosi albo spece od przetrwania z internetu. Jesteś John’em Rambo, kiedy siedzisz w bezpiecznym domu, z kubkiem gorącej herbaty i nic ci nie grozi. Oglądasz film i co chwile robisz palm face’a mówiąc na głos: Co za idiotka, bo ja lepiej bym to zrobił ... jednak realia wywracają wszystko do góry nogami. Wiec staraj się nie obrażać ludzi i przeczytaj wpis Logana ze zrozumieniem, bo to całkiem dobry film pokazujący przeciętnego człowieka w nieprzeciętnej sytuacji.

gabriel_logan

Kolejny mądry inaczej i kolejny dowód, że społeczeństwo idiocieje z postępem czasu, ale jak już pisałem wcześniej - to dobrze, bo idioci długo nie pożyją i sami własną głupotą się wykończą - tak w tych czasach natura dba by nie było przeludnienia.

ocenił(a) film na 7
trigersson

Aktorka grająca główną rolę (Hermione Corfield) jest bardzo dziewczęco świeża, lecz jej postać już niezbyt.
Sawyer, która jedzie przez lasy Kentucky na spotkanie o wymarzoną pracę jest zadziorna i waleczna niczym Lara Croft w młodości, ale tylko ta wersja pt. Alicia Vikander, bo Lara Angeliny Jolie zupełnie nie pozwoliłaby na powstanie takiej sytuacji.
Film pomimo kilku zastrzeżeń ogląda się całkiem dobrze, akcja wciąga i co najważniejsze nie jest niedorzeczna, coś takiego mogłoby się wydarzyć naprawdę.

Śmiało można oglądać, dobry na kino nocne ;)

ocenił(a) film na 7
trigersson

Zgadzam się,film jest naprawdę spoko.Dobry klimat,ciekawa fabuła,przyjemnie i z zaciekawieniem ogląda się do samego końca

ocenił(a) film na 7
trigersson

Podobal mi sie. Zadne dzielo sztuki ale sprawnie zrealizowane dzielo. Dobra rola kobieca i chyba najlepszy w calym filmie J Paulson jako kuzyn chemik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones