PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653607}

Rust and Bone

De rouille et d'os
7,1 18 252
oceny
7,1 10 1 18252
6,4 9
ocen krytyków
Rust and Bone
powrót do forum filmu Rust and Bone

6....

ocenił(a) film na 6

Ciezko mi ocenic ten film... M. Cotillard zagrala rewelacyjnie... i historia sama w sobie jest bardzo prawdziwa. Jednak
Schoenaerts byl, prosze o wybaczenie, wielkim dupk...iem, ktory tylko pieprzyl kobiety, nie potrafil zajac sie swoi synem i
sam nie wiedzial czego chcial od zycia.... zagubony? napeno. Moze tak wlasnie mial zagrac. Ale obok wspanialej roli
Cotillard on, jako dupek kompletnie do mnie nie przemawia. Moze nie ten aktor? Nie wie.. czegos mi btak.
MOja ocena 6

użytkownik usunięty
Unfaithful

Też nie pasował mi w tej roli, nie przekonał mnie zupełnie. Przez cały film coś mi nie grało niestety.

Unfaithful

Jak dla mnie pasuje idealnie. Pokazał, że ludzie nie są jednoznaczni, a fizyczność czasem ma się nijak do wnętrza. Facet był szorstki, ale w zetknięciu z jej nieszczęściem potrafił być też delikatny. I konkretny. Polem porównawczym był też seks. Inny z nią, inny z przypadkowymi partnerkami. Był delikatny, ale nie na tyle, żeby dać jej kolejny powód do rozczulania się nad sobą i pozostania w maraźmie. Ta jego normalność łamana dosadnością ją ocuciła i pozwoliła jej się pozbierać. Zostawił ją samą w klubie, bo nie traktował jej jak kaleki. Ten kubeł zimnej wody wymusił na niej walkę o siebie. Jego bohater ewidentnie ewoluował. Dorastał na oczach widzów, również emocjonalnie, jako rodzic.

ocenił(a) film na 7
Radoska

Świetnie napisałaś a ludzie nie rozumieją że stworzył taką kreację jaką wymyślili twórcy. To jest wszechstronny i rewelacyjny aktor. Zupełnie nie rozumiem o co chodzi Unfaithful. Niedługo będą gadać do ekranu.

ocenił(a) film na 8
Radoska

dokładnie tak jak ty odebrałam tą historię. pomogli sobie nawzajem. nauczyli się wzajemnych relacji. dla mnie świetnie wykreowane postaci!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones