PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653607}

Rust and Bone

De rouille et d'os
7,1 18 252
oceny
7,1 10 1 18252
6,4 9
ocen krytyków
Rust and Bone
powrót do forum filmu Rust and Bone

Bardzo przyjemny w oglądaniu zdecydowanie polecam

roland_roland

Zgadzam się z Twoją oceną - też dam 7, ale trudno określić ten bardzo smutny film o czyimś dramacie życiowym jako "bardzo przyjemny w oglądaniu". Ja nie poleciłabym tego filmu swoim bliskim, bo jest bardzo przygnębiający

ocenił(a) film na 7
roland_roland

TO DOBRY FILM I NA PEWNO POLECAM. WIELE MOZNA POWIEDZIEĆ NA JEGO TEMAT, ALE NIE TO, ŻE "JEST BARDZO PRZYJEMNY W OGLĄDANIU".

ocenił(a) film na 7
kinia76

OK źle to może opisałem że bardzo przyjemny w oglądaniu

ocenił(a) film na 7
roland_roland

roland roland - spokojnie - myślę, że zrozumiałeś ten film, skoro dałeś ocenę 7. w przeciwieństwie do wyżej wypowiadającej się koleżanki bardzo go polecam ...kto powiedział, że tylko filmy łatwe w odbiorze można polecać bliskim...? to śmieszne. dałabym więcej za ten film - niestety zabrakło mi tak zwanego szlifu...mocna historia, gra aktorska znakomita - przekonywująca - jednak chwilami wkradła się dłużyzna...
pozdrowienia :)

ocenił(a) film na 7
kinia76

dzięki i również pozdrawiam kinia76

ocenił(a) film na 9
roland_roland

Ten film jest bardzo przyjemny w odbiorze. Nie można oderwać oczu nawet na chwilę od tego co dzieje się na ekranie. A dzieje się tak wiele i to tylko pomiędzy dwoma postaciami. Odtwórcy głównych ról wspięli się na wyżyny aktorskiego rzemiosła. Gdyby zakochiwali się w sobie naprawdę nie mogłoby to wyglądać bardziej autentycznie. Siedziałem jak na szpilkach by dowiedzieć się jak skończy się ta historia. "Historia, miłości która zaczyna się wtedy gdy dwa różne światy walą się w gruzy". Dla mnie obraz magiczny.

vicovaro25

Faktycznie jest to jeden z bardzo nielicznych filmów, który mimo bardzo melodramatycznej fabuły uniknął łzawego sentymentalizmu. 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones