PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653607}

Rust and Bone

De rouille et d'os
7,1 18 249
ocen
7,1 10 1 18249
6,4 8
ocen krytyków
Rust and Bone
powrót do forum filmu Rust and Bone

facet o empatii to nawet nie slyszal, jako ojciec masakra, jako facet tragedia, nuda i nic wiecej, a to ckliwe zakonczenie, to chyba nikt w taka przemiane nie uwierzy.

ocenił(a) film na 9
askenya

Dlaczego nikt nie uwierzy? Ktoś taki jak Ty( kto głównego bohatera odbiera całkowicie w negatywny sposób) pewnie nie . Ja mam o nim trochę inne zdanie więc zakończenie jak dla mnie jest w porządku:)

klaudia2251

dobrze, ze Ty wierzysz , ja niestety nie :)

ocenił(a) film na 7
askenya

Rzeczywiście empatyczny to on nie był i zgadzam się również, że jest to przykład złego ojca i mężczyzny. To mnie odpychało w nim. Jednak osobiście dla mnie film nie był nudny, zakończenie rzeczywiście trochę ckliwe, ale to sprawka przede wszystkim nastrojowej muzyki i "slow motion" - one wprowadzają widza w taki stan...;] Też nie zawsze lubię takie zabiegi...:)

askenya

jak ty dla '60 sekund' dajesz 10 a 'Buntownik bez powodu' ma u ciebie 6, to o czym tu z toba dyskutowac....pazdzierz straszny jestes

janek55

nigdy nie wstawiam ocen, dlaczego tak widac nie moja sprawa, poza tym jest u mnie wiele filmow ktorych nie ogladalam, dzieki za pazdzierz :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
askenya

O empatii to 98% ludzie nie słyszało, ojcem jest niedzisiejszym (wiek temu byłby jako ojciec całkiem normalny), facetem również. W filmie wielu kobietom się podobał. A co do zakończenia - dziwne , że żyjąc ileś lat nie zauważyłaś w nikim głębokiej przemiany. Może słabo obserwujesz? Często się zdarza, że bardzo silny wstrząs powoduje bardzo duże zmiany w psychice człowieka.

ocenił(a) film na 9
CzPW

Dobrze napisane... zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 7
askenya

To, że facet nie był empatyczny, był złym ojcem i złym facetem, to przecież nie powoduje, że film jest zły. Nigdy nie widziałeś takich ludzi? Zapewniam Cię, że oni naprawdę istnieją - niestety. Film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Nie miałem co do niego żadnych oczekiwań, a tu miła niespodzianka. Ja polecam.

askenya

Dokładnie, historia nierealna całkiem.. brak empatii do syna a z drugiej strony tyle ciepła, cierpliwości i wrażliwości w stosunku do obcej kobiety bez nóg.. i oczywiście wielka miłość. Ja tego nie kupuję, choć film sam w sobie nie jest zły, wiele wątków mi się podobało ale wątek miłosny całkowicie nieprawdopodobny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones